Aranżacja wnętrz w naszej firmie

Jestem Grażyna. Pracuję w korporacji i zajmuję bardzo wysokie stanowisko. Generalnie praca mi się podoba ale mam wiele zastrzeżeń do traktowania pracowników przez właściciela. Jestem architektem wnętrz i pracuję w firmie, która przyjmuje zlecenia od firm budowlanych i indywidualnych klientów.

Ciekawe zlecenia na aranżację wnętrz

aranżacja wnętrz

Architekt wnętrz to bardzo dobry zawód i wiem że pracę szybko znajdę w jakimś innym i różnie dobrym biurze. Moja obecna korporacja przyjmuje zlecenia projektowanie wnętrz ale także przygotowujemy aranżacje. Wszystko zależy jaki klient ma pomysł na lokal. Zgłaszają się firmy wówczas profesjonalna aranżacja wnętrz Szczecin, musi być nowoczesna ale i dopasowana do prowadzonej działalności. Nasza firma działa w miejscowości Szczecin. Firma dostała właśnie zlecenie na zaprojektowanie apartamentowca w centrum miasta a dodatkowo chcą żebyśmy ten apartamentowiec urządzili w środku. To jest na prawdę dla nas wyzwanie. Postanowiłam porozmawiać z moim zespołem. Każdy się bardzo ucieszył ale ludzie chcieliby być lepiej traktowani przez naszego szefa. Chcieliby tez dostać podwyżkę. Poszłam do szefa porozmawiać o warunkach zatrudniana przy danym projekcie. Przekonywałam szefa, że mamy na prawdę bardzo dobrą ekipę. Aranżacja wnętrz przez nich wykonywana jest na bardzo wysokim poziomie. Zatrudniamy samych specjalistów. Projektowanie wnętrz to ich pasja i wkładają masę parce, żeby efekt za każdym razem był dobry. Ja jako architekt wnętrz jeśli mam przyjąć kolejne duże zlecenie chciałabym żeby mój zespół dostał podwyżkę.

Szczecin to duże miasto i jest spora konkurencja jeśli chodzi o wykwalifikowanych pracowników. Jednak nasza ekipa była już zgrana. Miała bogate doświadczenie. Pracowali przy kilku dużych zleceniach. Wiedzą jak to działa. Opłaca się w nich zainwestować.