Balsam opalający i nie tylko

Kiedy lato dobiega końca wiele z nas próbuje pogodzić się z myślą, iż w kolejnych miesiącach letnia opalenizna zniknie. Mimo to warto rozejrzeć się za sposobami, które pomogą nam utrzymać pięknie opalone ciało przez okres jesienno-zimowy, a przy tym nie wydać dużej ilości  pieniędzy.

Wydajne produkty do opalania

wydajne balsamy opalająceZapewne nie jedna z nas słyszała o opalaniu natryskowym, które jest idealne dla osób niecierpliwych i chcących mieć wymarzony kolor skóry od razu. Mimo to nie jest to tani zabieg, a dodatkowo po wykonaniu należy unikać kąpieli, deszczu i ćwiczeń fizycznych przez całą dobę, aby kolor dobrze zagnieździł się w naskórku. Ciekawszą opcją będą wydajne balsamy opalające, które są na tyle delikatne, iż osoba, która nie miała do czynienia z tego typu kosmetykami nie zrobi sobie nieestetycznych smug na ciele. Warto wspomnieć, że balsamy same w sobie są wydajne i nie musimy nakładać na ciało bardzo dużych ilości, aby mieć pewność, iż kosmetyk zadziała. Oczywiście, jeżeli ktoś chce mocniejsze efekty dobrą opcją będzie zakupienie samoopalacza, jednak tutaj należy uważać, ponieważ w łatwy sposób można produkt źle rozprowadzić po ciele, co odkryjemy dopiero kolejnego dnia. aby wzmocnić efekty opalenizny dobrze jest jeść pokarmy bogate w beta-karoten. Dzięki temu w letnie dni słońce będzie lepiej chwytać nasza skórę, a potem opalenizna zostanie z nami dłużej. Przy okazji możemy wtedy zadbać o ciało od środka, co jest kolejnym pozytywem. 

Opalenizna to pożądany efekt przez dużą rzeszę kobiet. Sposobów jest wiele, niektóre są droższe i działają natychmiastowo, z kolei inne będą dawały delikatne efekty, jednak kosmetyk starczy na dłużej. Warto dostosować wybór metody do naszych możliwości finansowych i tego jak chciałybyśmy być opalone.