Bambosze na zimowe dni

Każdy z nas wie jak dokuczliwe jest zimno w okresie jesieni i zimy. Szczególnie nieprzyjemnie robi się gry marzną nam stopy lub dłonie. Ja na zimę zaopatruje się zawsze w ciepłe akcesoria takie jak koc i kapcie. Spędzam dużo czasu w domu grzejąc się przy ciepłej herbatce.

Ciepłe bambosze do domu 

wełniane bamboszeSzczególny sentyment mam do wszelkiego rodzaju ciepłych skarpet i kapci. Już w dzieciństwie babcia dbała o to abym w okresie zimowym miała zawsze ciepłe rękawiczki, czapkę i szal. Babcia wiedziała, że jestem zmarzluchem i zawsze pilnowała abym nie marzła. Do tej pory bardzo lubię wszelkie wykonane własnoręcznie szale czy czapki. Na myśl przywodzą mi od razu właśnie moją babcię, która godzinami szydełkowała. Aktualnie sama zaopatruje się w różnego rodzaju akcesoria zimowe, w tym roku zdecydowałam się na wymianę kapci. Moje stare kapcie były już dosyć mocno sfatygowane. Postanowiłam zakupić bambosze. Bambosze to domowe obuwie, które jest bardzo ciepłe i wygodne. Bambosze najczęściej wykonane są z wełny dzięki czemu cechuje je bardzo wysoka odporność na zimno. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego obuwia ja jednak wybrałam wełniane bambosze, które kojarzą mi się z wygodą, ciepłem i oczywiście z moją babcią. Bambosze z wełny służyć mogą nam przez wiele lat dlatego warto jest zainwestować w model, który będzie się nam podobał. Poza tym zimne, niedogrzane stopy mogą przyczynić się do przeziębienia, o które bardzo łatwo w okresie zimowym. Wśród dostępnych modeli możemy wybrać bambosze wysokie lub niskie takie które posiadają podeszwę antypoślizgową co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania obuwia.

Dla mnie bambosze to najlepsze kapcie domowe jakie możemy sobie wybrać. Doskonale przydają się w zimne dni, kiedy potrzebujemy dodatkowego ciepła. Poza tym są niezawodne, a ich zakup pozwoli nam cieszyć się dobrym jakościowo produktem przez ładnych parę lat.