Bezpieczna dla włosów metoda przedłużania

Popularność zabiegów dotyczących przedłużania włosów sprawiła, że co chwilę mamy do czynienia z nowo powstającymi metodami przedłużania, które nie tylko gwarantują nam naturalnie efekty końcowe, ale przede wszystkim nie niszczą nam włosów. Jedną z takich nowości na rynku jest metoda kanapkowa lub ta ultradźwiękowa.

Włosy przedłużane ultradźwiękami

profesjonalne przedłużanie włosów ultradźwiękamiO ile naklejanie taśm z włosami między nasze naturalne kosmyki włosów brzmi dla nas całkiem logicznie i nie wywołuje zdziwienia, a tym właśnie cechuje się metoda kanapkowa, o tyle włosy przedłużone za pomocą ultradźwięków mogą już kojarzyć nam się z czymś futurystycznym i niemożliwym, a jednak sposób ten jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale też niezwykle bezpieczny dla naszych włosów. Profesjonalne przedłużanie włosów ultradźwiękami polega na połączeniu naszego naturalnego kosmyka włosów z tym doczepianym przy pomocy specjalnego urządzenia które emituje ultradźwięki wywołując drgania i odpowiednie ciśnienie pozwalające na stworzenie łączenia bezpiecznego dla naszej struktury włosa. Podczas tej metody nie wykorzystuje się ani kleju, ani ciepła. Sposób ten zatem nie wpływa negatywnie na kondycję naszych włosów i jeżeli będziemy obchodziły się z łączeniami zgodnie z zaleceniami fryzjera, nasze włosy w żaden sposób nie ucierpią na takim przedłużaniu.

Ze względu na to bezpieczeństwo tego sposobu, metoda ta polecana jest także tym paniom, które posiadają słabe i rzadkie włosy. Często kobiety, których włosy nie są w najlepszej kondycji rezygnują z zabiegu przedłużania z obawy o narobienie sobie jeszcze większych szkód. Tymczasem metoda ta jest obecnie najlepszą właśnie w takich przypadkach. Warto także dodać, że łączenia są praktycznie niewidoczne, co pozwala upinać włosy bez obawy, że nieestetycznie wyjdą one na wierzch.