Biegowe wyniki w internecie

Jakiś czas temu brałam udział w biegach. Niestety nawet zbyt dobrze nie wiem jaki wynik na nich osiągnęłam. Byłam tak podekscytowana, że biegnę i jestem w stanie to zrobić, że wszystko przestało mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Wspomnieniami i myślami wciąż wracam do tego dnia, chociaż przede mną za dwa miesiące kolejna edycja tego wyścigu.

Pomiar czasu znalazł się w sieci

elektroniczny pomiar czasuByłam bardzo przejęta faktem iż nie wiem jaki czas osiągnęłam. Wiem, że nie było to wybitne osiągnięcie jednak jako początkowy sportowiec udało mi się to całkiem nieźle. Miałam nadzieję, że poprawię w tym roku swój wynik. Skąd jednak to wiedzieć? Biegłam z przyjacielem. On dokładnie spisał sobie wszystko w notatniku ponieważ maratony to dla niego codzienność. Kiedy po raz kolejny lamentowałam o braku wyniku mój przyjaciel zapisywał nas online na kolejną edycję zawodów. Okazało się, że na stronie internetowej firmy, która zapewniała na trasie elektroniczny pomiar czasu można było zobaczyć ile czasu zajęło pokonanie trasy. Ucieszyłam się jak dziecko. Niemalże od razu wpisałam swój numer startowy i okazał mi się mój wynik. Od razu spisałam go sobie i robiłam wszystko aby go poprawić. Moje treningi były bardziej intensywne, pracowałam nad wydolnością moich płuc. Kiedy przyszedł dzień zawodów już wiedziałam gdzie po ich zakończeniu będę mogła zobaczyć jak mi poszło. Naturalnie to zrobiłam. W tym roku jednak organizatorzy zadbali o to, aby prócz dostępu do swojego wyniku móc udostępnić go na swoich profilach społecznościowych.

Kiedy ja to zrobiłam cała grupa znajomych gratulowała mi wyniku. Niektórzy byli w szoku, że zaczęłam biegać i generalnie jestem aktywną fizycznie osobą. Mój przyjaciel jednak był pod potwornym wrażeniem, ponieważ poprawiłam swój wynik o sześć minut. 

Więcej znajdziesz na www.time2win.pl