Biostymulatory przedmiotem nauczania

Mam na imię Elżbieta. Jestem profesorem na uniwersytecie. Moja uczelnia jest znana w naszym województwie. Ja pracuję jako wykładowca ponad dziesięć lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Moi studenci są bardzo pracowici. Ja stawiam na wiedzę praktyczną.

Biostymulatory gwarantują skuteczność w płodach rolnych

biostymulatoryNidy nie byłam za tym, żeby wykuć regułki bo człowiek i tak jest zapomina. Wiedza praktyczna jest przeze mnie bardziej doceniana. Studenci owszem muszą wiedzieć kiedy należy przeprowadzać nawożenie zbóż. Jakie środki należy do tego używać ale muszą także wiedzieć jak to wykonywać. Muszą umieć rozpoznać, które nawozy krystaliczne są naturalne. Które nawozy krystaliczne warto kupować i stosować u siebie na polu. Ostatnio na rynek zostały wprowadzone nowe środki. Ja jako znany i ceniony wykładowca współpracuję także z producentami takich materiałów. Producent nawozów rolniczych zgodził się na oddelegowanie do mnie na wykłady swojego specjalisty. Pan Kamil mówił na moim wykładzie o biostymulatorach. Skuteczne biostymulatory to nowoczesny środek, który miesiąc temu pojawił się na rynku. Dystrybutor nawozów rolniczych przygotował katalogi i ulotki na ten temat. Przygotował także kilkadziesiąt próbek tego środka. Wielu moich studentów mieszka w gospodarstwie rolnym więc dla nich takie środki, z których można skorzystać za darmo to dobre rozwiązanie. Ja wiem, ze producent nawozów rolniczych przychodząc do mnie na wykład robi sobie darmową reklamę ale ja chcę żeby moi studenci wiedzieli wszystko odnośnie nowości. To oni mają podjąć ostateczną decyzję czy produkt jest wart swojej ceny czy nie.

Dystrybutor nawozów rolniczych na każdej ulotce zamieszcza swój numer i adres trony internetowej. Studenci mogą sobie z rodzinami na spokojnie obejrzeć produkty i korzystać z rożnych promocji i wyprzedaży.