Czapka w prezencie na dzień chłopaka

Wielkimi krokami zbliża się dzień chłopaka. Jak zawsze mam problem z tym co mogłabym zakupić w prezencie mojemu facetowi. Widziałam, że ostatnio podczas porządków wyrzucił swoją czapkę, w której chodził w zeszłym roku. Postanowiłam, więc że zakupię mu czapkę, w której nie będzie mu marzła głowa podczas zimowych spacerów.

Czapka dla faceta z logo superbohatera

czapka męskaMój facet jest fanem superbohaterów. Jak był młodszy to kolekcjonował komiksy, ogląda wszystkie filmy kinowe na bieżąco. Widziałam, że kiedyś oglądał nawet czapki i bluzy z rysunkami postaci. Postanowiłam najpierw poszukać w internecie takich czapek, żeby zobaczyć jaki jest wybór i gdzie ewentualnie dostanę taką czapkę lokalnie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę czapka męska superbohater i okazało się, że internet pęka w szwach od takich produktów jak widać każdy mężczyzna kryje w sobie duszę chłopca i marzy o byciu superbohaterem. Znalazłam sklep, gdzie jest bardzo duży wybór różnego rodzaju czapek, bluz i koszulek z wizerunkami superbohaterów i podczas swojego dnia wolnego wybrałam się na zakupy. Produkty były już bardzo przebrane. Widać, że takie artykuły cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Na szczęście w dziale, gdzie króluje czapka męska był dość duży wybór, ponieważ sezon dopiero się zaczyna i znając facetów zapewne rzucą się do zakupów dopiero jak im uszy przymarzną w grudniu. Dla mnie to jednak dobrze, ponieważ mogłam przebierać i wybierać. W końcu znalazłam czapkę, która na pewno spodoba się mojemu partnerowi.

I miałam rację. Mój facet był zachwycony prezentem. Mówił, że nawet podobną czapkę ostatnio oglądał, ale wstrzymał się z zakupem „bo jak nie będzie mrozów to po co wydawać kasę”. Logika mężczyzn zawsze mnie zdumiewa. Niby silniejsza płeć, a jak co do czego to bez kobiety nawet czapki nie kupią.