Czarno białe plakaty na ścianę w salonie

Od zawsze lubiłam zmieniać przestrzeń wokół siebie. Już jako mała dziewczynka prosiłam rodziców o pomoc w przemeblowaniu pokoju. Kiedy tylko podrosłam postanowiłam zrobić wielki remont swojego pokoju. Od tamtego czasu remonty i zmiana aranżacji wnętrz stała się moją pasją.

Plakaty na ścianę

plakaty na ścianę czarno białeWybierając kierunek studiów wybrałam oczywiście architekturę i projektowanie wnętrz. Chciałam zawodowo zajmować się urządzaniem przestrzeni na nowo. Najbardziej zaś lubiłam unowocześniać stare wnętrza, które mają już swoją historię. Gdy tylko mam okazję pokazuje swoim klientom tanie i proste rozwiązania, dzięki którym łatwo i szybko odświeżyć mogą swoje mieszkanie lub dom. Jest takie ogólne przeświadczenie, że remonty mieszkań i domów są bardzo drogie i należy szykować się na duże wydatki. Jednak nie zawsze konieczne jest skuwanie ścian, tynków i wymiana parkietu aby odświeżyć pomieszczenie. Jeśli wolimy klasyczne i proste rozwiązania można zakupić niedrogie plakaty na ścianę czarno białe. Biel i czerń tworzą niesamowity kontrast i dodają szyku każdej przestrzeni. Pasują zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Plakaty na ścianę można oprawić w antyramę lub zwykłą ramkę. Plakaty to sprawdzone i niezwykle modne w ostatnich czasach wykończenie ścian. Można nimi podkreślić nowoczesny charakter pomieszczenia. Plakaty są bardzo popularne i aktualnie stanowią hit aranżacyjny. Wielu projektantów wykorzystuje przy dekoracji pokoi właśnie ten element ozdobny. Plakaty w kolorze czerni i bieli pasują również do każdego wnętrza niezależnie od jego przeznaczenia. Plakat taki można powiesić w salonie, jadalni, kuchni czy przedpokoju. W każdym z tych kilku miejsc z pewnością przykuje spojrzenie gości oraz domowników.

Jako projektantka wnętrz cenie sobie proste i tanie rozwiązania. Dzięki temu mam wielu klientów, którzy decydują się na podjęcie ze mną współpracy. Plakaty cenie sobie za ich uniwersalność i możliwość dopasowania do każdej przestrzeni.