Dekoracje ślubne w stylu boho

Parę tygodni temu wyszłam za mąż. Był to najpiękniejszy dzień mojego życia i jestem niezwykle dumna z wyprawionego przeze mnie i mojego męża przyjęcia. Najbardziej podobało mi się w jaki sposób udekorowane były kaplica oraz sala weselna. Cześć ślubnych dekoracji kupiłam, a część udało mi się wynająć. Nasza wedding planerka była niezwykle pomocna i bez niej przyjęcie nie udałoby się.

Ślubne dekoracje nadają sali weselnej szyku

ślubne dekoracje w białymstokuTo nie tak, że tak dużo uwagi poświęciłam na wygląd sali po to by zaimponować gościom. Po prostu lubię otaczać się ładnymi rzeczami i przywiązuję dużą uwagę do otoczenia, w którym się znajduje. Poza tym ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju i chciałam by wszystko było idealnie. W przygotowaniach do ślubu pomagała mi wedding planerka Marta, które poleciła mi przepiękne ślubne dekoracje w białymstoku, które wykonuje ręcznie jej znajoma. Moje wesele urządzone było w stylu boho, dlatego też górowały drewniane akcenty w połączeniu z ogromną ilością zieleni oraz różnokolorowe makramy. Bałam się, że w Białymstoku nie uda mi się znaleźć dekoracji w ulubionym przeze mnie stylu, tymczasem okazało się, że wybór był aż za duży i naprawdę musiałam mocno przyłożyć się do tego by nie wybrać zbyt wielu ozdób i nie sprawić, że sala wyglądałaby kiczowato. Postawiłam na ciepłą kolorystkę i dużo zieleni a wszystkie kwiaty na sali były białe.

Myślę, że salę weselną udało mi się utrzymać w dość chaotycznym, ale nadal estetycznym i ciekawym stylu. Lubię kiedy w pomieszczeniu coś się dzieje, dlatego moje ślubne dekoracje zdecydowanie nie były nudne. Cieszę się, że styl rustykalny oraz boho są coraz bardziej popularne, więc udało mi się wynająć fajne elementy ozdobne tak jak np. piękne złote lustra, czy welurowe obrusy.