Dostawa wyposażenia ADR

Nazywam się Aleksander i pracuję jako kierowca dla firmy produkcyjnej. Odpowiadam za dostarczenie wszystkich towarów do naszych klientów. Ostatnio wiozłem pasy transportowe do klienta z Kielc. Musiałem się w drodze cofnąć, bo został na magazynie narożnik pasa transportowego i zamówienie nie było kompletne.

Wyposażenie ADR i zamówienie

wyposażenie adrW sumie to każdym razem dostarczam wyposażenie adr, które zamawia każdy z naszych klientów. Ostatnio jak wiozłem papier do tachografu do klienta z Warszawy, to zapakowali mi dla niego dodatkowo wyposażenie adr, które zamówił w ostatniej chwili. Zawsze daję sobie więcej czasu na dostawę i nawet jak muszę się wrócić to jestem w stanie dojechać do klienta na czas. Nie było jeszcze żadnego opóźnienia z mojej strony. Jakiś czas temu sam się zorientowałem podczas załadunku, że jedna mata antypoślizgowa jest uszkodzona i od razu zgłosiłem do szefa magazynu. Chłopacy od razu zrobili wymianę i pojechałem w trasę. Kiedyś to miałem przygodę! Kiedy jechałem do Bydgoszczy, to jakiś kierowca mi wjechał w tył i wypadły mi pasy transportowe, które na szczęście zawsze są porządnie zapakowane. Oczywiście nic się nie uszkodziło jeżeli chodzi o towar, ale samochód doznał lekkiej stłuczki, więc musiałem się dogadać z tamtym kierowcą. Tego dnia mimo tej sytuacji i tak udało mi się dojechać do naszego klienta na czas. Szef zawsze jest ze mnie dosć zadowolony i dostaję najwięcej zleceń. Sam posiadam wyposażenie adr, które produkuje nasza firma. Szef dba o nasze auta oraz wyposażenie bardzo szczegółowo.

Moja praca wymaga dobrej organizacji czasu i taką mam. Dobrze się dogaduję z chłopakami na magazynie i zawsze bardzo szybko mam cały towar zapakowany. Relacje są bardzo ważne, ponieważ ułatwiają współpracę każdej ze stron. Ja zawsze o to dbam.