Dostawca obwodów drukowanych

Pracuję dla firmy produkcyjnej jako kierowca. Jeżdżę po całym kraju i mam dużo zleceń. Firma, dla której pracuję produkuje płytki drukowane, które sprzedawane są bardzo dużych ilościach. Podobnie zresztą jak obwody drukowane, które dostarczam każdego dnia tygodnia.

Obwody drukowane i sprawdzenie towaru

obwody drukowaneNasza firma współpracuje z wieloma klientami na stałe, ale też pojawiają się ostatnio nowi kontrahenci. Szef zatrudnił człowieka, który wykonuje projektowanie elektroniki w naszej firmie i od tego czasu obroty znacznie wzrosły. To była dobra inwestycja. Nie raz jak dostarczam płytki drukowane, to słyszę od klientów, że jest to doskonałe rozwiązanie i są bardzo zadowoleni. Jako kierowcę nie interesują mnie szczegóły jeżeli chodzi o projektowanie elektroniki. Ja to tylko dostarczam produkty do klientów i wszystko u mnie musi się zgadzać. Kiedyś jak jechałem do jednego klienta, to okazało się, że solidne obwody drukowane nie były kompletne i musiałem wracać do firmy z całym towarem, aby sprawdzili co się dzieje. Okazało się, że podczas załadunku, chłopaki na magazynie źle spakowali obwody drukowane i dlatego zaszło nieporozumienie. Do tego klienta musiałem jechać drugi raz. Straciłem przez to sporo czasu i inny klient otrzymał swoje płytki drukowane z opóźnieniem. Na szczęście nie był zbyt zdenerwowany, ponieważ te płytki drukowane były mu potrzebne na następny dzień. To był bardzo intensywny dzień, zwłaszcza, że jego tego dnia miałem do dostarczenia płytki drukowane do klienta z Warszawy i nie wiedziałem, czy w ogóle dojadę na czas. Na szczęście w mieście nie było korków i udało mi się dotrzeć na ostatnią chwilę.

Zostawiłem płytki drukowane i wróciłem do firmy. Tego dnia skończyłem pracę później niż zwykle, ale dostarczyłem wszystkie produkty i byłem z tego zadowolony.