Dostawca płyt z gumy

Nazywam się Marian i jestem zawodowym kierowcą. Przez wiele lat jeździłem na trasach międzynarodowych, ale ostatecznie się zwolniłem, ponieważ żona urodziła córkę i chciałem być cały czas dostępny na miejscu. Teraz pracuję dla producenta, który wytwarza wyroby gumowe i dostarczam gotowe produkty do jego odbiorców.

Dostarczanie płyt z gumy jest łatwe

płyty z gumyPraca mi bardzo odpowiada, ponieważ pracuję od poniedziałku do piątku a weekendy mogę spędzać z rodziną. Jakiś czas temu wiozłem najlepsze płyty z gumy do jednego warszawskiego klienta i po drodze miałem jeszcze zajechać w jedno miejsce. Szef kazał mi odebrać chodnik elektroizolacyjny, który reklamował klient. Miałem go dostarczyć do firmy, żeby mogli sprawdzić co się uszkodziło. Trasy mam bardzo optymalne i jeżdżę w rozsądnych godzinach. Pracę zaczynam codziennie od godziny szóstej rano. Nasz producent stosuje najlepsze mieszanki gumowe, przez co firma ma mnóstwo zleceń. Ja dzięki temu często jeżdżę w trasę i zarabiam dużo pieniędzy. Od kiedy zmieniłem pracę to moja żona jest bardzo zadowolona. Pomagam jej przy dziecku, dzięki czemu jest jest dużo łatwiej. Pewnego razu miałem dostarczyć wyroby gumowe do hurtowni i przejeżdżałem niedaleko domu. Postanowiłem odwiedzić żonę i dziecko. Bardzo się ucieszyła na mój widok i razem wypiliśmy kawę. Oczywiście mimo tej przerwy dostarczyłem wszystkie wyroby gumowe klientowi na czas. Wszyscy byli zadowoleni. Ten klient zresztą jak przyjechałem to od razu pytał mnie jakie mieszanki gumowe są stosowane, co mnie zdziwiło, ponieważ szef zawsze informuje o wszystkim swoich klientów.

Odparłem, że jestem tylko kierowcą i ma dzwonić do zakładu. Facet powiedział wtedy, że jest szalenie zadowolony z naszych produktów, ponieważ są trwałe. Oznajmiłem mu, że przekażę tę informację właścicielowi.