Drapaki dla kotów i goście weselni

W sierpniu bierzemy ślub z Łukaszem i mamy identyczne wyobrażenie całej imprezy. Oboje nie chcemy dostawać od gości żadnych kwiatów czy wina i uznaliśmy, że napiszemy w zaproszeniach co konkretnie mają wszyscy przynieść.

Jeden drapak na pięćdziesiąt kotów?

drapak dla kotaNasz przyjaciel Tomasz opiekuje się bezdomnymi kotami i chcemy, by do niego trafiły wszystkie prezenty od gości. Spotkaliśmy się z Tomkiem jeszcze zanim rozesłaliśmy zaproszenia na ślub, aby omówić szczegóły. Tomek poprosił nas o drapaki dla kotów, ponieważ w jego placówce na pięćdziesiąt kotów jest tylko jeden rekomendowany przez wielu drapak dla kota. Karmy dostaje regularnie od miasta i jeżeli chodzi o wyżywienie, to nie ma takiej konieczności. Mieliśmy wszystko dograne i na zaproszeniach umieściliśmy taką informację, że zamiast wina czy kwiatów, drapak dla kota będzie mile widziany. Cała nasza rodzina wie, że zawsze wspieramy zwierzaki i jestem przekonana, że nikt się nie zdziwi, że chcemy dostać drapaki dla kota. Oczywiście zaproszenia rozdajemy osobiście i wszystkich poinformujemy dlatego to właśnie mają być drapaki dla kotów. W dniu ślubu wszystko wypadło dokładnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Każdy z gości przyniósł drapak dla kota a moja siostra dała nam w prezencie ogromny drapak dla kota, który nadaje się nawet dla dziesięciu kotów. Tomek był zachwycony jak mu przekazaliśmy wszystkie zebrane drapaki dla kotów i cały czas przesyła nam zdjęcia z placówki i pokazuje jak koty się bawią.

Pół roku później moja kuzynka również brała ślub i zadzwoniła do mnie z zapytaniem, czy drapaki dla kota, które zebraliśmy na ślubie są wystarczające u Tomka, bo ona również chce zrobić tak samo jak my. Dałam jej numer telefonu do Tomka, żeby mogli się indywidualnie dogadać. Ciekawa jestem co będziemy przynosić do kuzynki zamiast kwiatów.