Dzień, w którym obrączki łączą na zawsze

 

Ślub i wesele. Niewątpliwie jest to jeden z piękniejszych dni w życiu człowieka. Chcemy, aby na naszej uroczystości wszystko było idealne, łącznie w wymarzoną pogodą. W dzisiejszych czasach, oprócz wybranej spośród wielu zespołów odpowiedniej oprawy muzycznej, czy wykwintnego menu coraz więcej par zwraca uwagę na szczegóły, które dodają uroku temu wyjątkowemu dniu.

Balony, napisy i pudełeczka na obrączki

poduszka na obrączki z pudełkiemJako gość weselny coraz częściej zwracam uwagę na wystrój kościoła, wygląd sali czy motyw przewodni całej uroczystości. Oprócz spersonalizowanych balonów, świecących napisów LOVE, drobnych podarków dla gości w postaci magnesów, para młoda życzy sobie, by ich poduszka na obrączki z pudełkiem była nietuzinkowa i w odpowiednim, dopasowanym kolorze. Trudno się nie zgodzić z tym, że zadbanie o detale korzystnie wypływa na całość wydarzenia. Szczególnie widać to na zdjęcia czy filmach pamiątkowych robionych tego dnia. Oprócz graweru, który mówi o dozgonnej miłości dwójki ludzi, warto zadbać o to, by leżały one na miękkiej, najlepiej białej poduszeczce. Dodatkowo, niewielkim dodatkiem, jakim jest wstążka można sprawić, że nasze dwa złote kółeczka są nienagannie przyozdobione. Dobrym połączeniem kolorów jest zielony i złoty, jednak zdarzą się niebieskie wstążeczki i białe opakowania, które również, przez resztę wspólnego życia, będą przypominały o tym pięknym dniu.

Po inspirację, warto zajrzeć na sklepy internetowe oferujące dodatki ślubne, jak i na blogi poświęcone planowaniu ślubu. Równie pomocni okazują się ludzie, który swój wielki dzień mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Można ich znaleźć poprzez portale społecznościowe, gdzie wśród wielu tematycznych grup znajdziemy wskazówki gdzie szukać oryginalnych obrączek zapakowanych w zgrabne pudełko.