Elegancki karton fasonowy

Od jakiegoś czasu prowadzę własny sklep internetowy, który, ku mojemu zaskoczeniu, od samego początku spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Z racji tego, że od lat zajmuje się rękodziełem, zaczęłam od sprzedaży stworzonych przez siebie produktów. Z czasem pojawiła się wizja sprzedaży na większą skalę. Na ten moment współpracuje z wieloma twórcami, którzy sprzedają u mnie swoje produkty.

Kartony do sprzedaży wysyłkowej

idealne kartony fasonoweKilka lat temu znajomi zaczęli mnie namawiać do tego, żebym pokazała szerzej produkty, które tworzyłam własnoręcznie w zaciszu swojego domu. I w ten sposób powstała idea stworzenia sklepu internetowego, w którym obecnie sprzedaje nie tylko swoje wyroby. Prowadzę w stu procentach sprzedaż wysyłkową, żeby była ona jak najbardziej profesjonalna, potrzebowałam dobrej jakości kartonów, w których mogłaby wysyłać produkty. Na szczęście w pobliskiej hurtowni znalazłam idealne kartony fasonowe o różnych wielkościach, które obecnie kupuje w ilościach hurtowych. Od kilku miesięcy na kartonach zlecam grawerowanie nazwy mojego sklepu. Po zapakowaniu zamówionych produktów w karton, przewiązuje go jeszcze dodatkowo eleganckim sznurkiem. Całość pakuje w jeszcze jeden karton, który zostaje wysłany przez firmę kurierską do odbiory. Odkąd podniosłam jakość wysyłanych przeze mnie opakowań, automatycznie zwiększyła się też ilość klientów. Widać, więc, że ludzie szukają przede wszystkim jakości, a ta często przejawia się w szczegółach.

Każdy, kto prowadzi sprzedaż wysyłkową, powinien pamiętać o tym, że liczy się nie tyko kupowany przez klienta produkt, ale też to, w jaki sposób zostanie ona zapakowany. Ja prowadzę sklep od kilku lat i zdecydowałam się na zakup wysokiej jakości kartonów fasonowych, w których przesyłam zamówienia. Spotkało się to z bardzo pozytywnym odzewem.