Filmowanie czy fotografowanie – co lepsze na ślubie?

W dzisiejszych czasach, wiele osób biorąc ślub i urządzając wesele, zastanawia się kogo wybrać do upamiętnienia tej uroczystości. Jedni stawiają tylko na fotografa, inni tylko na filmowanie. A są jeszcze tacy, dla których ważny jest i kamerzysta i fotograf. I tu przychodzi pytanie – kogo wybrać?

Wideofilmowanie – wspomnienia na taśmie

wideofilmowanieJako osoba, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel staram się młodym parom pomóc w takim wyborze. Jednak mam jedynie porównania na Toruń, z racji tego że to właśnie tutaj staram się organizować śluby i wesela. Gdybym sama dla siebie musiała dokonać takiego wyboru oczywiście postawiłabym na fotografa i kamerzystę. Uważam, że tanie wideofilmowanie Toruń takiej uroczystości jest bardzo dobre chociażby dlatego, że na filmie można uchwycić momenty, z których będziemy bardzo zadowoleni. Oczywiście fotografia również uchwyci ciekawe i piękne chwile, jednak nie uchwyci ruchów, śmiechu, gestów czy wypowiedzianych słów. W przyszłym roku sama będę brała ślub i już wiem, że wybiorę obie te osoby. Oczywiście będę szukać wśród najlepszych firm, z którymi współpracuję. Dla klientów też dobieram tych najlepszych. Jednak czasami nie mogę wybrać akurat tego, którego bym chciała ze względów finansowych.

 

I czasami mam ogromny dylemat, kiedy młoda para mówi, że na fotografa czy kamerzystę ma przeznaczony budżet. Nie mogę wtedy wybierać i przebierać w ofertach. Czasami niestety muszę postawić tylko na jedną osobę. Ale ostateczny wybór należy do pary młodej. Ja mogę jedynie pomóc, ale nie mogę narzucać swojego zdania.