Firma rachunkowa organizuje kurs

Pracuj w firmie od czterech lat. Skończyłam rachunkowość z wyróżnieniem. Mój dziekan zaproponował mi współpracę w swojej firmie. Biuro rachunkowe w Warszawie mojego dziekana było bardzo znaną i cenioną na rynku firmą. Zajmowała się obsługą bardzo dużych firm, które zatrudniały dużo pracowników i miało dobrą renomę.

Firma rachunkowa to profesjonalna firma

firma rachunkowaFirma rachunkowa zatrudniała samych doświadczonych specjalistów. Rachunkowość przedsiębiorstw była dostępna również dla mniejszych firm. Do każdej obsługi był oddelegowany odpowiedni pracownik posiadający wiedzę praktyczną i teoretyczną. Dla klientów ważna była tania księgowość ale przede wszystkim sprawdzona firma rachunkowa Warszawa, która będzie odpowiedzialnie rozliczać wszystkie dokumenty. Warszawa to miasto w którym rachunkowość przedsiębiorstw jest szeroko dostępne. W tej miejscowości jest bardzo duże zainteresowanie daną branżą ponieważ na rynku istnieje dużo firm. Mój przełożony zaproponował mi aby prowadziła kursy dla księgowych. Zajmowałabym się szkoleniem osób. Przekazywałabym im swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną. Wyjaśniałabym kodeksy. Uczyłabym jak przygotowywać sprawozdania finansowe. Bardzo spodobała mi się ta propozycja. Przed rozpoczęciem studiów na kierunku rachunkowość sama rozglądałam się za kursem księgowości i wcale nie ma dużo szkół, które mogą przekazać praktyczną wiedzę. Podjęłam wyznanie i w miejscowości Warszawa ruszyłam z przygotowywaniem swojej pracy. Zamówiłam ulotki. Wynajęliśmy lokal i ruszałam z rekrutacją.

Firma rachunkowa, z którą współpracowałam była bardzo znana na rynku. Zainteresowanie naszym kursem było bardzo duże. Biuro rachunkowe w Warszawie gwarantowało, że po kończeniu kursu nie będzie problemów ze znalezieniem pracy. Najlepszym kursantom gwarantowało także pewny staż.