Firma z roboczą odzieżą przeciwdeszczową a praca

W tym roku ukończyłem studia magisterskie. W przyszłym roku planuję wyjechać za granicę do mojej dziewczyny, ale do tego czasu muszę znaleźć zatrudnienie, aby odłożyć pieniądze na wyjazd.

Oferowana robocza odzież przeciwdeszczowa dla firm

robocza odzież przeciwdeszczowa dla firmPoszukam jakiejś pracy w sklepie, ponieważ handel zawsze mnie interesował, więc taka praca będzie dla mnie odpowiednia. U nas na osiedlu jest sklep, w którym można kupić buty robocze urgent w każdym rozmiarze a także buty robocze cofra, które są dość solidne. Wiem, że kiedyś potrzebowali sprzedawcy, więc pójdę tam zapytać czy ta oferta jest nadal aktualna. Jeżeli uda mi się zdobyć to zatrudnienie, to będę dość zadowolony. W sklepie był spory ruch i jakiś klient właśnie pytał o koszule flanelowe robocze, dlatego postanowiłem chwilę poczekać. W międzyczasie rozejrzałem się po sklepie i sprawdziłem jaki asortyment jest w ofercie sprzedażowej. Była tam odzież przeciwdeszczowa robocza, która była wykonana z najlepszych materiałów. Zaskoczyła mnie jednak cena tej odzieży, bo była dość atrakcyjna. Czasami wykonuję różne prace w ogrodzie czy przy domu i taka robocza odzież przeciwdeszczowa dla firm na pewno bardzo by mi się przydała. Może sobie kupię przy okazji. Kiedy klient wybrał już swoje koszule flanelowe robocze i wyszedł, to zapytałem sprzedawcę, czy szukają pracownika, ponieważ potrzebna jest mi praca i bardzo chciałbym pojąć ją w tym sklepie. Sprzedawca wyszedł na zaplecze po szefa sklepu. Właściciel sklepu powiedział, że potrzebny jest im pracownik, który będzie zamawiał buty robocze urgent jak się skończą oraz koszule flanelowe.

Wymagany jest własny samochód, ponieważ musiałbym samodzielnie jeździć do producenta po towary. Mam samochód, więc nie jest to żaden problem. Nie będę co prawda sprzedawał, ale będę miał dobrą pracę i odłożę pieniądze.