Garaż z bramą rolowaną na wejściu

Projektuję rożnego rodzaju garaże, ale takie nietypowe garaże, które można przetransportować. Dlatego też można je postawić wszędzie gdzie się tylko chce. To dobre rozwiązanie dla osób, które w domach nie mają garaży.

Brama rolowana w garażu – praktyczny pomysł

brama rolowana

Takie garaże też można postawić na działkach. Są one wykonane z bardzo lekkiego aluminium, ale jakże wytrzymałego. Pomimo, iż jest to garaż przenośny to ma takie samo wejście jak w zwykłych garażach. To znaczy można w nich bez problemu zamontować bramy szybkobieżne, bramy przesuwne, albo jeśli ktoś woli to i mogą być zamontowane kraty rolowane. Wszystko zależy od zamówienia, to klient opisuje jaki garaż chciałby mieć u siebie, jakie mają być wymiary oraz tak dalej. Jeśli klient chce aby by była zamontowana na przykład najlepsza brama rolowana, to ja muszę wykonać taki projekt, aby można było taką bramę bez problemu zamontować. Zawsze jestem otwarta na sugestie klientów. Zawsze wykonuję projekt jeśli jest zamówienie. Ale muszę powiedzieć, że w ostatnim czasie mamy nawet sporo zamówień na przenośne garaże. Każdy z tych garaży bardzo łatwo można zamontować oraz rozmontować. Jeśli klient sobie zażyczy to my za dodatkową opłatą możemy mu taki garaż zainstalować, gdzie tylko chce.

Można po prostu przywieźć mu części dać instrukcję obsługi oraz sam dokona montażu przenośnego garażu. Firma dla której projektuję powstała nie dawno, jakieś pięć lat temu, a już jest w czołówce najlepiej funkcjonujących młodych przedsiębiorstw. Rzadko się to zdarza, ale wystarczy mieć dobry pomysł.