Gdzie kupiłam śliczną sukienkę koronkową?

Jeszcze do niedawna na wyobrażenie siebie w sukience wybuchałam śmiechem. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy musiałam kupić sukienkę na osiemnastkę mojej przyjaciółki. Wtedy po raz pierwszy od wielu lat miałam na sobie sukienkę i widząc siebie w niej w lustrze, pokochałam je na nowo.

Piękna sukienka koronkowa

sukienki wieczorowe z koronkiMoja przyjaciółka doskonale wiedziała, że wielbię wygodne ubrania ponad wszystko i postanowiła to nieco wykorzystać. Na jakiś czas przed jej urodzinami zrobiłyśmy mały zakład, który niestety przegrałam, a moją karą miało być przyjście na jej przyjęcie urodzinowe w sukience. Pomyślałam wtedy, że nie dam jej tej satysfakcji i znajdę najlepszą kieckę w sieci w której będę wyglądała, jak milion dolarów. Tak też zresztą się stało ponieważ w jednym ze sklepów internetowych znalazłam przepiękne sukienki wieczorowe z koronki. Były bardzo kobiece, ale jednocześnie z klasą. Po raz pierwszy od wielu lat spodobały mi się sukienki, co nie ukrywam zdziwiło mnie strasznie. Zdecydowałam się na czarną klasyczną, która dobrze by kontrastowała z moimi blond włosami. Po paru dniach paczka z sukienką do mnie doszła, a ja w końcu mogłam ją przymierzyć. Nie mogłam uwierzyć w to, co widzę w lustrze. Wyglądałam, jakbym była gwiazdą show biznesu pozującą na ściance. Byłam zachwycona! Sukienka przepięknie podkreślała wcięcie w talii oraz zaokrąglone biodra i choć mam delikatną nadwagę miałam wrażenie, jakby nagle ubyło mi z dobre pięć kilo. Pozostawało mi tylko dokupić do niej buty.

Poprosiłam tatę, aby zawiózł mnie na urodziny swoim nowym samochodem. Planowałam dosłownie wejść, jak gwiazda i tak się właśnie stało. Moja przyjaciółka była zaskoczona i nie mogła się nachwalić cały wieczór. Przyznała, że to był jej cichy plan, aby namówić mnie wreszcie do noszenia sukienek, ponieważ, jak to określiła „mam do tego warunki”.