Gdzie w Poznaniu naprawię ona pcv?

Niedawno miałam w domu remont podczas którego wymieniłam wszystkie okna w domu na okna PCV. W sklepie, gdzie je kupowałam doradzono mi, że będą bardzo dobre trzymać ciepło, są szczelne i wytrzymałe, ale ja nie byłam z nich zbytnio zadowolona. Im zimniej robiło się na zewnątrz, tym bardziej odczuwałam, że są nieszczelne. Postanowiłam znaleźć fachowca, który im się przyjrzy.

Zleciłam naprawę okien z PCV

naprawa okien pcv poznańW tym celu postanowiłam skorzystać z internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: naprawa okien pcv poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się natrafić na firmę, która była bardzo polecana przez swoich klientów. Mieli pozytywne opinie. Klienci pisali, że to prawdziwi fachowcy, którzy naprawią okno każdego rodzaju i w dodatku zrobią to w bardzo przystępnej, korzystnej cenie. Spodobało mi się w tej firmie również to, że dojazd do klienta na terenie Poznania oferowali gratis. Dzięki temu musiałam zapłacić tylko za faktycznie wykonaną usługę. Postanowiłam zaufać dobrym opiniom i od razu zadzwoniłam pod podany numer telefonu. Mieli tam bardzo szybkie terminy, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia zjawili się u mnie fachowcy i zabrali się za naprawę okien. Bardzo szybko udało im się zdiagnozować problem. Okazało się, że założone w oknach uszczelki są za wąskie, co w przypadku okien pcv powoduje duże rozszczelnienia. 

Na szczęście pracownicy byli bardzo dobrze wyposażeni w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu szybko i sprawnie poradzili sobie z naprawą moich okien pcv. Co również ważne, do naprawy wykorzystali materiały wysokiej jakości i tym razem dobrali odpowiednie uszczelki do rodzaju okien. Po ich naprawie nie miałam już więcej problemów z moimi oknami pcv w mieszkaniu. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. Byli naprawdę profesjonalni i fachowi.