Gdzie zamówić kuchnię na wymiar

Mój chłopak kupił mieszkanie w centrum Torunia. Zaproponował mi, żebym z nim zamieszkała i cieszyłam się z tej propozycji. Arkadiusz nie chciał, abym spłacała z nim kredyt i dlatego zaoferowałam, że kupię meble do tego mieszkania. Chciałam mieć jakiś wkład w to mieszkanie.

Montaż nowoczesnej kuchni na wymiar

kuchnie na wymiar toruńKuchnia nie była standardowa i przez długi czas nie mogłam znaleźć do niej odpowiednich mebli kuchennych. Musiałam więc poszukać firmy, która wykonywała nowoczesne kuchnie na wymiar Toruń oferował mnóstwo rozwiązań i dlatego nie zamierzałam szukać mebli w innym mieście. Mój chłopak w tym czasie remontował salon i kładł tam panele. Nie chciałam go angażować w załatwianie mebli do kuchni i sama postanowiłam się tym zająć. Dokładnie wiedziałam co było potrzebne i w jakich wymiarach, więc załatwieniem kuchni na wymiar mogłam zająć się osobiście. Pojechałam od razu do firmy, w której dostępne były różnego rodzaju kuchnie i bez problemu znalazłam tam zestaw, który zdecydowanie mi pasował. Zamówiłam kuchnię w jasnych kolorach, ponieważ pomieszczenie było dość małe a chciałam je optycznie powiększyć. Po dwóch tygodniach w mieszkaniu pojawił się kierowca, który dostarczył meble. Arek sam zabrał się za montaż kuchni, ponieważ się na tym świetnie znał i nie chciał płacić nikomu za ten montaż. Były to dość spore oszczędności. Arek kuchnię sam umeblował. Wszystko było idealnie wymierzone. Na koniec zamontował blat. Kuchnia mi się podobała i o takiej właśnie marzyłam.

Kiedy już całe mieszkanie zostało umeblowane, to razem z Arkiem się do niego wprowadziłam. Bez problemu pomieściłam wszystkie swoje rzeczy, ponieważ Arek zamówił dla mnie dużą szafę przesuwną do sypialni. Zaczął się w moim życiu kolejny etap i byłam nim podekscytowana.