Geolog i usługi geologiczne

Jestem obecnie studentem trzeciej klasy jednego z krakowskich liceum. Moim miastem rodzinnym jest właśnie Kraków, tutaj właśnie się urodziłem, wychowałem, z tego miasta pochodzą moi rodzice, w zasadzie mieszka tutaj praktycznie cała moja rodzina i właśnie tutaj w Krakowie chcę pójść na studia.

W przyszłości będę miał własne usługi geologiczne

usługi geologiczneNa studia nie chcę wyjeżdżać do innego miasta, czy nawet kraju. Uważam, że najlepiej będzie dla mnie, jak zostanę właśnie w tym mieście, bo to właśnie w Krakowie czuję się najlepiej, jest tu mój dom rodzinny i po prostu uważam, że to miasto jest dla mnie idealne do życia. Poza tym w Krakowie właśnie znajdują się najlepsze w kraju i jedne z lepszych uczelnie, także nigdzie nie będzie mi się studiowało lepiej niż tutaj. W maju będę zdawał maturę i wiem na pewno, że chcę studiować geologię. W przyszłości właśnie bardzo, ale to bardzo chcę pracować, jako geolog, ponieważ uważam, że ten zawód jest po prostu idealny dla mnie. Generalnie rzecz biorąc marzy mi się po cichu to, żeby otworzyć w przyszłości swoją własną firmę, która będzie świadczyła różnego rodzaju usługi geologiczne z Krakowa. Jednakże póki co nie odbiegam tak daleko w przyszłości. Geologią w sumie zacząłem interesować się stosunkowo niedawno, ponieważ w zasadzie dwa lata temu. Moje zainteresowanie tą dziedziną wynikło z tego, że razem z moją klasą byliśmy zaproszeni na teren, gdzie dokonywane były różne badania geologiczne. W ten sposób można powiedzieć, że załapałem tego przysłowiowego bakcyla i zainteresowałem się właśnie tą skomplikowaną dziedziną.

Praktycznie cały czas interesuję się wszelkiego rodzaju różnymi geologicznymi nowinkami i z tym wszystkim staram się być na bieżąco. W moim mieście na kierunek, jakim jest geologia nie łatwo się dostać, dlatego też muszę się dużo uczyć, żeby dobrze zdać maturę.