Ile kosztuje krzesło dla graczy?

 

Oprócz konsoli albo komputera, gamerowi potrzebny jest również odpowiedni fotel. Powinien on być nowoczesny i najlepiej designerski, jednak najważniejsze jest, by dawał kręgosłupowi oraz plecom komfort i posiadał jak najwięcej udogodnień. 

Obrotowe krzesła dla każdego gamera

krzesło dla graczyDobre krzesło gamingowe powinno posiadać regulację wysokości, by jak najlepiej dopasować pozycję do wzrostu, co jest kluczowe, by zapobiegać garbieniu się, nacylaniu, etc. Ważne też, by było obrotowe, ponieważ zapewnia to większą mobilność. Jednak najważniejsze jest siedzisko oraz oparcie. To części fotela, które spełniają decydującą rolę, ponieważ właśnie ich zadaniem jest amortyzowanie naszych pleców oraz kręgosłupa. Dobrze jeśli na odcinku lędźwiowym posiada niewielką wypukłość, gdyż jest to miejsce bardzo wrażliwe na przeciążenia. Wypukłość umożliwia utrzymanie prawidłowej krzywizny kręgosłupa na tym odcinku. Oparcie powinno być dopasowane do wzrostu, tak by nie było ani za wysokie, ani za niskie. Dzięki temu, pozycja na fotelu jest najbardziej odpowiednia. Krzesło dla graczy jest też najczęściej wyposażone w zagłówek, który utrzymuje głowę w optymalnej pozycji. Koszt foteli gamingowych to spora rozpiętość, bowiem znajdziemy takie, które kosztują czterysta złotych, ale też i te, które kosztują sporo ponad tysiąc. Jednak tu głównie chodzi o markę i oczywistym jest, że najbardziej znani producenci, mają najdroższe krzesła gamingowe. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny model, warto zasięgnąć informacji w sklepach internetowych.

Są mniej i bardziej popularne fotele dla graczy. Bowiem jedni wolą krzesła kubełkowe, a jeszcze inni z prostymi oparciami. Producenci takich krzeseł dają też bardzo duży wybór, jeśli chodzi o kolorystykę i wzornictwo najpopularniejszych modeli.