Imprezy integracyjne są super

Mam duże szczęście, że pracuję w firmie, w której choć zatrudnionych jest całkiem sporo pracowników to wszyscy bardzo dobrze się znamy i świetnie się bawimy kiedy jest ku temu okazja. W moich poprzednich miejscach pracy również nie mogłem narzekać na współpracowników. Myślę, że duży wpływa na relacje między pracownikami mają imprezy i wyjazdy integracyjne.

Uczestniczyłem w wielu imprezach integracyjnych

udane imprezy integracyjne dla firmZarówno w obecnej, jak i w poprzedniej pracy często odbywały się różnego rodzaju imprezy integracyjne. Najczęściej połączone ze szkoleniami, ale nie zawsze. Dlatego też wiem, co cechuje udane imprezy integracyjne dla firm. Uważam, że najlepiej kiedy wyjazdem integracyjnym zajmuje się jakaś firma z zewnątrz. Wtedy nie trzeba przejmować się takimi rzeczami jak transport, rezerwowanie noclegów w hotelu oraz całym zapleczem gastronomicznym takiej imprezy. Moim zdaniem impreza integracyjna powinna być poprzedzona jakimś wykładem albo szkoleniem, jeżeli jest to wyjazd poza miasto. Moim zdaniem jest to wtedy o wiele ciekawiej spędzony weekend. Lubię też kiedy w czasie wyjazdu integracyjnego mamy zapewnioną jakąś szczególną rozrywkę, która wprawia nas w dobry nastrój. Jeżeli jedziemy w jakieś fajne miejsce zwiedzanie też jest świetnym pomysłem. W swojej karierze dwa razy udało mi się pojechać na taki pracowniczy wyjazd za granicę i wspominam to naprawdę miło. Również ze względu na to, że mogliśmy obcować z inną kulturą ale i architekturą.

Lubię imprezy integracyjne, również te zwykłe, takie jak np. tak zwana wigilia pracownicza czy świętowanie początku wakacji, które jest tradycją w firmie, w której teraz pracuję. Oczywiście dwudniowe wyjazdy za miasto też są świetne i jest to czas kiedy cały zespół rzeczywiście się integruje. Świetnie wspominam regaty, na jakie pojechaliśmy kilka miesięcy temu.