Jak stałem się nadzorcą w wypożyczalni samochodów dostawczych

Fantastyczna praca jaką podjąłem pół roku temu, w zeszłym miesiącu opłaciła się awansem. Jak wiecie w Krakowie zacząłem pracować jako mechanik w firmie, którą była wypożyczalnia samochodów dostawczych i to jedna z największych.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i lepsza obsługa

wypożyczalnia samochodów dostawczychTaka osoba jest potrzebna, bo jak coś wypożyczalnia samochodów dostawczych wypuści na drogę niesprawnego to mogą być z tego kłopoty. W każdym razie, odkąd ta wypożyczalnia samochodów dostawczych z krakowa zaczęła mnie zatrudniać, wiele starych aut odzyskało blask i stuprocentową skuteczność. Raz kiedyś pojechałem z chłopakami do dużego miasta, jakim jest Bydgoszcz. Tam zobaczyłem nasze auto, które miało napisane że wypożyczalnia samochodów dostawczych jest w Krakowie. Okazało się, że jakiś rozrząd padł, ale ja doskonale wiedziałem jak to sprawnie i szybko naprawić. Wypożyczalnia samochodów dostawczych się o tym dowiedziała w Krakowie i szef powiedział, że ma dla mnie inne stanowisko. Wróciłem do Krakowa, a tam wynajem samochodów dostawczych pełną parą. Okazało się, że wieści o mnie się szybko rozniosły. Szef powiedział mi, że chce abym był zwierzchnikiem mechaników we wszystkich miastach w których ta wypożyczalnia samochodów dostawczych miała swoje filie. Pojechałem zatem do miasta Łódź i tam zacząłem patrzeć jak mechanik, którego pracodawcą jest właśnie wypożyczalnia samochodów dostawczych, radzi sobie z awariami. Okazało się, że każda wypożyczalnia samochodów dostawczych, nawet ta, która jest w Lublinie, doskonale sobie radzi. Wiele sytuacji było nieprzewidywalnych, a czasem bardzo zagmatwanych, jednak każdy mechanik radził sobie z samochodem doskonale.

Szybko stawiana poprawna diagnoza i błyskawiczna skuteczna naprawa. Wynajem samochodów dostawczych mógł działać pełną parą. Jestem pod ogromnym wrażeniem.