Jak zakończyły się poszukiwania rajstop

W naszym mieście powstała niedawno pierwsza galeria handlowa. Ucieszyło to praktycznie wszystkich mieszkańców, bo brakowało nam takiego miejsca, gdzie za jednym zamachem można załatwić sprawę zakupów z różnych dziedzin. Szczęśliwa jest również moja siostra, która niedługo bierze ślub i w galerii załatwiła kilka niezbędnych drobiazgów.

Wymarzone rajstopy z koronką na ślub

rajstopy ślubneNasze miasto nie należy do największych, jednak jest na tyle duże, że jakiś inwestor zaryzykował postawienie sporej galerii handlowej. Spotkała się ona z entuzjastycznym przyjęciem ze strony mieszkańców, którzy gromadami ruszyli na zakupy. Galeria przepełniona jest praktycznie codziennie, szczególnie w godzinach popołudniowych. Ilość sklepów jest dość spora i o dziwo są one dostosowane do średnich mieszkańców naszego miasta. Nie brakuje jednak pojedynczych ekskluzywnych salonów. Wśród nich jest ten, w który moja siostra zaopatrzyła się w wymarzone rajstopy ślubne, co jest nie lada wyczynem. Moja siostra bowiem upatrzyła sobie kiedyś w jakimś programie telewizyjnym rajstopy, które zawróciły jej w głowie. Niedługo bierze ślub i postanowiła, że chce właśnie takie rajstopy, jak sobie wymarzyła. Długo nie mogła ich znaleźć. Miały być gładkie, cienkie, wykończone u góry śliczną koronką. Okazało się, że już przy pierwszej wizycie w salonie z rajstopami i bielizną odnalazła to, czego tak długo szukała. Obecnie pozostało tylko znalezienie butów i strój panny młodej w stu procentach mamy z głowy.

Kto by się spodziewał, że nowa galeria handlowa, która powstała w naszym niewielkim mieście, uratuje, z przymrużeniem oka mówiąc, ślub mojej siostrze. W jednym ze sklepów odnalazła ona bowiem długo poszukiwane rajstopy ślubne, które wymarzyła sobie kilka lat temu po obejrzeniu jakieś programu telewizyjnego.