Jakiego didżeja wybrać

Grając po weselach zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to coś, co lubimy robić i na pewno będziemy jeszcze przez dłuższy czas. Tym bardziej, że zaczynając dosłownie kilka tygodni temu i umieszczając w internecie nasze nagrania widzieliśmy duże zainteresowanie klientów i dzwoniło do nas wiele osób z pytaniem, czy możemy zagrać na ich weselu.

Wybór odpowiedniego didżeja

DJ na wesele w Poznaniu i okolicachByliśmy pod wrażeniem, że klienci darzą nas takim zaufaniem, tym bardziej, że wykonywana przez nas muzyka należała do nietypowych i na pewno oryginalnych, ale może o to właśnie chodziło naszym klientom. Stwierdziliśmy, że DJ na wesele w Poznaniu i okolicach na pewno powinien być w stanie odpowiednio dobrze podejść do tematu i zawsze zaplanować swój występ na przykład poprzez odpowiednie ustalenie repertuaru z klientem. To praca z klientem, czyli na przykład z parą młodą w przypadku graniu na weselach jest bardzo istotna na każdym etapie pracy jako zespół muzyczny czy też didżej z dużym doświadczeniem, dlatego wiedzieliśmy, żeby ten aspekt dopasować pod każdym kątem. Zespół na wesele znając się na swojej pracy powinien także potrafić dostosować utwory na bieżąco zgodnie z tym, jak bawią się pary młode i goście na parkiecie. Czasami trafiają się owszem bardziej angażujące wesela, gdzie musimy się sporo natrudzić, aby goście byli zadowoleni, jednak i tak dajemy radę proponując zawsze ciekawy repertuar, który na pewno jeszcze na długo po weselu będzie wspominany przez gości.

Wyzwaniem dla nas było na przykład zorganizowanie pierwszego tańca. Jako didżeja na wesele mam również przed sobą takie zadanie, którym musi sprostać, stąd też trzeba dobrze się wdrożyć i na pewno wraz z doświadczeniem przyjdzie także większa pewność siebie na scenie, co jest równie ważne. Dobry didżej na wesela powinien grać zarówno muzykę rozrywkową, jak i nowoczesne kawałki.