Jako szklarz wykonuję drzwi szklane

Skończyłem technikum dziesięć lat temu. Po szkole od razu wyjechałem za granicę. Tam poznałem żonę i urodziło mi się dziecko. Mój syn ma pięć lat. Postanowiłem wrócić do kraju. Moi rodzice mieszkają w dużym domu w mieście Wrocław i zaproponowali nam, żebyśmy wrócili i w nim zamieszkali.

Moje szklarskie zadania – drzwi szklane

drzwi szklane

Oni chcą sobie kupić mniejsze mieszkanie w bloku. Nie mają już siły na odśnieżanie i inne remonty,. Moja żona bardzo ucieszyła się w propozycji. Mamy sporo zaoszczędzonych pieniędzy i postanowiliśmy je zainwestować w dom. Dom wymagał sporego remontu. Ja jestem szklarze z wykształcenia więc będę mógł także kilkanaście rzeczy wykonać samodzielnie, dzięki temu zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Po powrocie do kraju odświeżyłem znajomości i udało mi się szybko zaleźć pracę. Okazało się, ze w kraju doceniają fachowców z dobrym doświadczeniem i wykształceniem. Szklarz jest dobrze opłacanym zawodem w dzisiejszych czasach. Jeszcze kilka lat temu jak wyjeżdżałem to tak nie było. Dzisiaj jadę na moje pierwsze zlecenie. Będę montował drzwi szklane. Okazało się, że materiał jest źle wykonany i gdybym tego nie zauważył to klient otrzymałby drzwi szklane w niskich cenach we Wrocławiu  z wadą. Na szczęście szybko udało się je wymienić i klient nawet się nie zorientował. Drzwi zamontowałem szybko i sprawnie. Szklane balustrady miały znajdować się wewnątrz domu a także na zewnątrz. Do zakończenia zlecenia brakowało tylko kabiny. Kabiny prysznicowe na wymiar są w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Ja z żoną także się na nie zdecydowaliśmy.

Już pracownicy budowlani rozpoczęli remont. Za tydzień w weekend zajmę się montażem kabiny u nas w łazience. Żona wybrała wzór kabiny prysznicowej. Nasz dom będzie nowoczesny. kupiliśmy też drzwi szklane bo bardzo spodobały mi się te, które montowałem u klienta. będę pasować do naszego wnętrza.