Jestem za szczupły – jak się ubierać?

Często spotykamy się ze stwierdzeniami mówiącymi o chęci zrzucenia zbędnych kilogramów. Oprócz osób, które chciałyby schudnąć, istnieje też duża grupa tych, którym zależy na przybraniu na wadze. Przyczyny ich niskiej masy ciała mogą być różne.

Ubranie powinno być wygodne i stylowe

KoszulkaTakie osoby mają nierzadko problem z dobraniem odpowiedniego stroju. Co prawda rozmiarówka dostępna obecnie w sklepach, takich jak Backyard Cartel oferuje naprawdę szeroki wybór, czasami ciężko jest znaleźć odpowiednio wąską odzież. Co robić w takiej sytuacji? Jak ubierać się modnie i wygodnie będąc szczupłym? Świetną pomocą będzie internet i ciuchy takie jak Koszulka KOKA. Dzięki niemu możemy przeglądać setki produktów w atrakcyjnych cenach, wybierając spośród różnorodnych wzorów, stylów i rozmiarów. Osoby szczupłe powinny zwrócić uwagę na odzież typu slim, która przylega do ciała. Idealne wydają się na przykład jeansy w popularnym typie, zwanym potocznie rurkami. Do tego doskonale pasuje Czapka Mitchell and Ness. Niezbędne będą też opinające ciało bluzki i ubrania Prosto Klasyk. Panowie powinni zainteresować się wąskimi marynarkami w stylu casual, które podkreślają zalety szczupłej sylwetki. Paniom zaś z pewnością przypadną do gustu legginsy. Nie bójmy się też eksperymentów z kolorami, które nie muszą być ograniczone do barw stonowanych. Jakich ubrań jednak unikać? Najogólniej mówiąc takich, które nie przylegają do ciała. Szerokie bluzy z bardzo długimi rękawami będą dawały wrażenie noszenia „odzieży po starszym bracie”, brzydko marszcząc się i zwisając. Jeżeli wybieramy coś z ubrań marki Cayler and Sons, to warto sprawdzić rozmiar w tabeli, by faktycznie strój dobrze leżał.

Zbytnia szczupłość nie musi być wadą, a wręcz przeciwnie, czymś godnym pożądania w czasach nadwagi. Taką sylwetką nieraz można cieszyć się jednie w młodości, więc warto to wykorzystać.

Czytaj więcej na: matshop.pl