Każdy mebel w moim hotelu jest wygodny

Bartka poznałem na targach i od razu polubiłem. To przedstawiciel handlowy, który ma mnóstwo ciekawych ofert i wymieniliśmy się numerami telefonów. Wiedziałem, że jak wybuduję w końcu swój hotel to na pewno się do niego odezwę w sprawie potrzebnych mi mebli.

Na zakup wygodnych mebli hotelowych namówił mnie przedstawiciel

wygodne meble hoteloweOtóż Bartka firma oferuje wygodne meble hotelowe, które miałem okazję wypróbować na targach. Przyznam, że od razu zrobiły na mnie ogromne wrażenie i wiedziałem od razu, że takie właśnie meble muszą być w moim hotelu. Kiedy już remont się zakończył i mogłem zająć się wyposażeniem to zadzwoniłem do Bartka i umówiłem się na spotkanie. Dostałem od niego katalog, w którym są wszystkie dostępne modne i wygodne meble hotelowe, dlatego wybrałem sobie przed spotkaniem wszystko to, co mnie interesowało. Spotkaliśmy się w siedzibie hotelu, ponieważ chciałem pokazać Bartkowi jak u mnie wygląda. Był pod wrażeniem. Wybrałem sobie nawet zestaw do restauracji, recepcji i każdego pokoju. To będzie dość prestiżowe miejsce i wszędzie meble muszą być eleganckie i przede wszystkim wygodne. Cena za wszystko wyszła dość pokaźna, ale Bartek od razu zaoferował mi zniżkę. Twierdzi, że bardzo mnie polubił i chętnie to dla mnie zrobi. Pracownicy z firmy, w której pracuje przywiozą i zamontują wszystkie wygodne meble hotelowe co było mi zdecydowanie na rękę. Niebawem hotel zostanie otwarty i będzie gotowy na przyjmowanie gości. Pracowników mam już także zatrudnionych do hotelu.

Hotel już działa i cieszy się zainteresowaniem. Odbywa się u mnie wiele konferencji i pojawiają się biznesmeni z całego kraju. Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona i dzięki temu ludzie tak chętnie z niej korzystają. Praktycznie co weekend jest zajęta.