Koleżanka lekarz pracuje w domu opieki

Mam koleżankę, która została lekarzem. Zawsze była to bardzo zdolna osoba. Nie pamiętam żeby miała problemy z jakimś przedmiotem. Tak naprawdę to chyba ze wszystkiego była zawsze dobra jak nie najlepsza. Do tego była ładna i lubiana.

Praca w domu seniora

prywatny dom senioraPamiętam jak trzymaliśmy kciuki po maturze żeby zdała na medycynę co nie było wcale proste. Wybrała tak trudny kierunek, jednak chyba wszyscy znajomi ze szkoły wiedzieli, że ona da radę i że jeszcze pewnie będzie najlepsza na roku. Przez cały okres studiów miałam kontakt z koleżanką bo studiowałyśmy w tym samym mieście. Ona medycynę a ja dużo łatwiejszy kierunek. Przez to rzadko wychodziła gdzieś na imprezy. Tak naprawdę to pamiętam chyba tylko jedna imprezę z jej udziałem bo praktycznie cały czas musiała się uczyć. Po studiach pracowała w różnych miejscach. Znalazła prywatny dom opieki dla seniora gdzie pracuje już od dłuższego czasu. Rozmawiałam z nią ostatnio i wiem, że jest zadowolona ze swojej pracy. Ten prywatny dom opieki mieści się w innym mieście niż te w którym mieszkała. W związku z tym zdecydowała się na przeprowadzkę. Koleżanka opowiadała mi, że ten dom seniora to jest naprawdę dobre miejsce. Jest naprawdę wiele niesprawiedliwych stereotypów o tego typu miejscach. Koleżanka powiedziała mi, że naprawdę osoby, które tam przebywają są radosne i uśmiechnięte. A cały personel robi wszystko by ten pobyt im jakoś umilić. Ten dom opieki jest nie tylko dla osób schorowanych ale także dla osób samotnych. Jednak wśród starszych osób jest bardzo wiele samotnych osób. A przebywając w takim ośrodku mają zapewnione towarzystwo i różnego rodzaju zajęcia.

Koleżanka czuje dużą satysfakcję z pracy w tym miejscu.I powiedziała mi, że chociaż gdzieś indziej mogłaby zarobić większe pieniądze to nie chciałaby iść nigdzie indziej.