Komfortowy wózek inwalidzki typu skuter

 

Jestem osobą otyłą i mam ogromne problemy z poruszaniem się. Coraz większą trudność sprawia mi przemieszczanie się, bo wysiłek fizyczny bardzo mnie męczy. Nie ma mowy, żebym doszła na nogach do centrum handlowego, dlatego jestem zmuszona prosić bliskich o pomoc przy robieniu zakupów. Myślę, że gdybym zakupiła skuter inwalidzki, moje życie stałoby się łatwiejsze.

Szeroki wybór pojazdów elektrycznych w sklepie internetowym

dobry wózek - skuter inwalidzkiWiem, że taki wózek typu skuter ma moja sąsiadka i dzięki temu pojazdowi odżyła. Stała się bardziej samodzielna i niezależna. Przejrzę zaraz aktualną ofertę sprzedażową w sklepie medycznym, z którego zdarza mi się zamawiać rajstopy uciskowe i poduszki ortopedyczne. Muszę przyznać, że akurat trafiłam na spore zniżki na wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne. Taki dobry wózek – skuter inwalidzki można już kupić za połowę ceny. Szczególnie przypadł mi do gustu czerwony model z praktycznym koszykiem na zakupy. Skuter ten posiada akumulator żelowy, który jest najlepszy na rynku. Jedno naładowanie pozwala pokonać aż pięćdziesiąt kilometrów. Inną ważną cechą pojazdu są solidne, duże koła i amortyzatory, co umożliwia jazdę także po nierównej nawierzchni. Mogłabym nawet jeździć po lesie czy plaży. Spodobało mi się również to, iż pojazd ma wygodny fotel z oparciem, którego można dowolnie regulować, podobnie zresztą jak kierownicę. Do skutera dołączony jest pokrowiec przeciwdeszczowy gratis oraz kask.

Zdecydowałam, że zamówię taki skuter inwalidzki, bo więcej może się taka promocja nie trafić. Pojazd kosztuje niecałe dwa tysiące złotych, więc grzechem byłoby z tej oferty nie skorzystać. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Wózek inwalidzki typu skuter ma pięcioletnią gwarancję.