Konferencja w tójmieście była na wysokim poziomie

 

Dostałam zaproszenie na konferencję medyczną. Jestem lekarzem z zamiłowania i uwielbiam brać udział w konferencjach. Można się sporo na nich dowiedzieć a także spotkać się z najlepszymi lekarzami z naszego kraju i nie tylko. Okazało się, że konferencja jest organizowana w urodziny mojego brata i musiałam go poinformować, że przyjadę do niego wcześniej.

Jadę na konferencję do trójmiasta

trójmiejskie sale konferencyjneJeszcze nigdy nie byłam w trójmieście na konferencji. Zazwyczaj pojawiałam się w górach a także w Poznaniu i w Warszawie. Postanowiłam wziąć sobie tryz dni wolnego i zostać po konferencji w Gdańsku. Dawno nie miałam żadnego urlopu więc konferencja będzie możliwością odpoczynku. Musze o siebie zadbać i trochę zwolnić bo każdy musi czasem odpocząć. Postanowiłam zatrzymać się na urlopie w tym samym hotelu co jest organizowana konferencja. Zgłosiłam już ta informacje do hotelu i będę miała zapewniony pokój. Dowiedziałam się także, że na konferencji będę mogła spotkać mojego znajomego z okresu studiów. Dobrze się ze sobą rozumieliśmy i sporo czasu spędzaliśmy razem. Jednak po obronie Andrzej wyjechał za granice i nasze kontakty się urwały. Mam nadzieję, ze uda nam się porozmawiać. Na miejscu okazało się, ze Andrzej ma pokój niedaleko mojego i także zostanie kilka dni w kraju żeby odpocząć. Będziemy mieli okazję żeby nadrobić nasze zaległości. Trójmiejskie sale konferencyjne są bardzo przestronne i hotel był dobrze przygotowany na spora ilość osób. Konferencje były bardzo ciekawe i zupełnie się nie nudziłam.

Konferencja była na wysokim poziomie. Udało mi się porozmawiać z wieloma specjalistami. Mogłam się wiele dowiedzieć i porozmawiać o moich spostrzeżeniach w trakcie rożnych badań. Cieszę się także ze spotkania z Andrzejem. Sporo ze sobą rozmawialiśmy.