Korzystam z promocji na grzejniki dekoracyjne

Byłam dzisiaj w galerii budowlanej. Aktualnie jest sporo promocji i chciałam zobaczy czy może uda mi się coś ciekawego kupić do mojego mieszkania. Mieszkanie urządzam stopniowo. Sama się utrzymuję a niestety wszystko jest dosyć drogie.

Kupiłam sobie grzejnik dekoracyjny

grzejniki dekoracyjneNie mogę sobie pozwolić na duże jednorazowe wydatki bo spłacam kredyt. W promocji w galerii były grzejniki. Moje grzejniki strasznie mi się nie podobają. Są masywne, zdecydowanie za duże i nie psują całkowicie do mojego wystroju. Grzejnik w łazience jak dowiedziałam się w trakcie zakupu niestety nie może być wymieniony. Rura może jedynie zostać zamaskowana w jakiejś półce czy zasłonięta jakąś dekoracyjną ścianką. Będę musiała o tym pomyśleć w trakcie remontu łazienki, który cały czas jest przede mną ze względu na wysokie koszty. Spodobały mi se grzejniki dekoracyjne. Nie znam się w ogólne na ich montażu musiałabym podpytać sprzedawcy czy można to zrobić o każdej porze roku czy tylko wtedy kiedy sezon grzewczy minął. Sprzedawca powiedział, ze grzejniki pokojowe najlepiej gdy są montowane poza sezonem grzewczym. Wówczas jest to wykonywane na spokojnie przez specjalistów i nie trzeba dodatkowo pisać do spółdzielni i prosić o zgodę. W sezonie grzewczym spółdzielnia zazwyczaj nie wyraża zgody na wymianę grzejników. Grzejnik jest potrzebny do ogrzewania mieszkań i mieszkańcy mogliby nie zgodzić się na przerwy w ogrzewaniu. Na szczęście sezon grzewczy kończy się za miesiąc. Grzejniki musiałabym kupić już teraz bo za miesiąc nie będzie już takich promocji.

Sprzedawca powiedział, ze cena grzejników jest obecnie na prawdę bardzo promocyjna już dawno nie było tak niskich cen na grzejniki. Grzejniki dekoracyjne nigdy tak mało nie kosztowały i na prawdę warto skorzystać z tej promocji. Postanowiłam posłuchać się specjalisty i kupiłam materiały.

Jeśli szukacie informacji o grzejnikach dekoracyjnych zajrzycie na stronę internetową: http://www.jaga.com.pl