Kosmetyki do pielęgnacji brody Percy Nobleman

Nie każdy mężczyzna lubi zapuszczoną brodę. Spora część panów preferuje gładką ogoloną twarz. Często kobiety również nie lubią mężczyzn z brodą ponieważ jest ona nieprzyjemna w dotyku. Jednak czy tak musi być?

Trzy kroki do pięknego zarostu

percy noblemanJednym z ważniejszych obowiązków posiadacza brody jest nawilżanie. Dzięki niemu, żadna kobieta nie poskarży się na szorstki zarost podczas pocałunku. Najlepiej sprawdzają się olejki Percy Nobleman, które spełniają kilka funkcji. Po pierwsze działają nawilżająco na zarost i sprawiają, że staje się miękki. Oprócz tego stosowany w początkowej fazie zapuszczania brody działa kojąco dzięki czemu zarost nie kłuje i nie podrażnia skóry mężczyzny. Przy regularnym stosowaniu zarost nabiera połysku, ładnie pachnie i pozwala łatwiej się układać. I tutaj warto wspomnieć o modelowaniu. Bujny zarost to dla mężczyzny wyzwanie. Tak jak fryzurę, tak i zarost na twarzy trzeba co rano odpowiednio ułożyć i doprowadzić do porządku. W tym przypadku firma Percy Nobleman wychodzi naprzeciw tym potrzebom dzięki specjalnym szczotkom, grzebieniom i kosmetykom stworzonym do pielęgnacji i układania zarostu. Specjalne balsamy, pomady, żele i woski pomagają utrzymać brodę w niezmienionym stanie przez cały dzień. Zabiegi nie służą jedynie temu, aby broda lub wąsy prezentowały się dobrze. Ważna jest również wygoda mężczyzny, na przykład podczas jedzenia czy całowania się. Trzeci punkt to przycinanie. Nawet jeśli mężczyźnie zależy na tym, aby zarost był jak najdłuższy to co jakiś czas brodę i tak należy przyciąć.

Dzięki temu pozbywa się zniszczonych włosów, a włosy układają się lepiej i wyglądają zdrowiej. Mężczyzna, który decyduje się na zapuszczenie zarostu powinien skrupulatnie go pielęgnować, aby broda była zadbana i wyglądała męsko.