Kosze łazienkowe oraz do magla

 

Łazienka jest miejscem, w którym bardzo dużą rolę odgrywa ergonomia i segregacja produktów i przedmiotów w niej przechowywanych. Z pomocą przychodzą nam kosze oraz pojemniki przeznaczone do umieszczenia wszelkich najważniejszych rzeczy, jakie posiadamy w naszej łazience. Mogą być to kosze na pranie lub malutkie wiklinowe pojemniki na lakiery do paznokci.

Kosze łazienkowe i małe pojemniki na potrzebne rzeczy

Kosze do maglaDo najważniejszych pojemników, bez których nie obejdzie się żadna łazienka, możemy zaliczyć kosze na pranie. Na rynku dostępne są różnego rodzaju kosze na suche lub też mokre pranie, lub kosze do magla. Ważnym i potrzebnym produktem łazienkowym są malutkie wiklinowe organizery, w których możemy umieścić kosmetyki i akcesoria. Posiadają one małe przegrody, dzięki którym rzeczy nie wypadną z nich i trzymają się sztywno. Organizery kosmetyczne mogą także przybierać, postać wiklinowych koszy i szuflad. Są bardzo poręczne i dzięki nim utrzymamy porządek w łazience i szybko znajdziemy interesujący nas przedmiot. Oprócz wikliny częstym materiałem używanym podczas produkcji tego typu szuflad jest tworzywo sztuczne. Kosze na produkty mogą być także umieszczane na ścianach kabin prysznicowych. Dzięki temu nie musimy się martwić o bałagan pod prysznicem i potykanie się o szampony oraz mydła. Dzięki organizerowi prysznicowemu mamy pod ręką wszystkie produkty potrzebne do higieny.

Oprócz koszy potrzebnych do segregacji spotkamy się też z pudełkami na chusteczki wykonanymi z wikliny lub drewna, lub pojemnikami szklanymi, przeznaczonymi do trzymania malutkich przedmiotów. Koszyki tego typu posiadają zamykanie lub są produkowane pod postacią otwartą. Mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, szkła lub wysokiej jakości estetycznego rattanu.