Książka aktorki o odchudzaniu i trener osobisty

Jedna ze znanych aktorek wydała ostatnio książkę. W książce tej opisuje sposoby dzięki, którym schudła tak bardzo. W sumie wiele razy słyszałam o tym, że schudła dzięki temu, że jednocześnie stosowała dietę i ćwiczyła.

Trener osobisty motywuje do ćwiczeń

trener osobisty Jednak w wielu nawet ciężkich przypadkach otyłości jest to właśnie klucz do sukcesu. Aktorka opisała jednak swoje emocje i uczucia jakie towarzyszyły jej podczas całego procesu odchudzania. Dzięki tym wyznaniom książka ta jest niezwykle osobista. W sumie było uroczyste przyjęcie w Warszawie z okazji wydania tej książki. Na przyjęciu podobno podawano tylko i wyłącznie zdrowe przekąski. Na przyjęciu było także wiele znanych osób z telewizji czy kina. Był też trener personalny, który przez cały czas ćwiczy z aktorką. W sumie aktorka mogłaby już ćwiczyć sama jednak twierdzi, że trener personalny podczas ćwiczeń dużo pomaga. Oczywiście trener osobisty to dość spory wydatek jednak aktorka stwierdziła, że nie wie czy bez niego osiągnęła by takie efekty. Ten trener osobisty wypowiadał się, że świetnie się z aktorką współpracuje bo jest przede wszystkim bardzo zdyscyplinowana. Zresztą od początku obrała sobie bardzo ambitny cel i powoli, ale skrupulatnie do niego dążyła. Książka okazała się szybko bestsellerem. Aktorkę często można było spotkać w telewizji gdy udzielała rad w jaki sposób skutecznie schudnąć. Oczywiście nie jest to wszystko takie proste. Najpierw trzeba być bardzo dobrze zmotywowanym by w ogóle zacząć myśleć o odchudzaniu. Bez dobrej motywacji takie odchudzanie z ćwiczeniami skończy się w bardzo krótkim czasie.

Aktorka co jakiś czas ma spotkania autorskie z czytelnikami, na których rozmawia z ludźmi, którzy mają podobne problemy jakie ona miała. Aktorka uważa, że często problemy z nadwagą biorą się z problemów psychicznych.

Więcej o trenerze na stronie http://elitezone.com.pl