Kupno nowego domu

Wspólnie z żoną i dwójką dzieci dotychczas wynajmowaliśmy mieszkanie na jednym z koszalińskich osiedli. Z czasem jednak postanowiliśmy zafundować dzieciom lepsze dzieciństwo i więcej wygody, dlatego też stwierdziliśmy, że weźmiemy kredyt i zakupimy prawdziwy dom z ogrodem. Kiedy wstępna decyzja kredytowa była pozytywna, rozpoczęliśmy poszukiwania naszego wymarzonego domu.

Zakup nowego domu w Koszalinie

domy w koszalinie na sprzedażRazem z żoną mamy dwójkę dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tworzymy naprawdę fajną, zgraną rodzinkę. Bardzo lubimy spędzać razem aktywnie czas. Przepadamy również za spędzaniem go na świeżym powietrzu. Dlatego też pewnego dnia stwierdziliśmy z żoną, że nie chcemy już dłużej wynajmować mieszkania w bloku. Mieliśmy w planach zakup własnego domu z kawałkiem ziemi. Tak, by dzieci miały miejsce do zabawy, a my z żonką miejsce do odpoczynku. Kiedy wstępna decyzja kredytowa była pozytywna, na serio zaczęły interesować nas domy w Koszalinie na sprzedaż. Tutejszy rynek nieruchomości był w miarę bogaty, dlatego też bardzo szybko znaleźliśmy dom, który od razu przypadł nam do gustu. Na jego oględzinach również i dzieci się w nim zakochały. Nie chcieliśmy więc czekać dłużej z małżonką i podjęliśmy decyzję, że weźmiemy kredyt i zakupimy ten koszaliński dom. Byliśmy tym bardzo podekscytowani, ponieważ mieliśmy mieć własne miejsce na ziemi. Oszczędzaliśmy na ten cel przecież bardzo długo.

Teraz kiedy mieszkamy w naszym nowym domu w Koszalinie, który niedawno kupiliśmy, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mamy przede wszystkim o wiele więcej miejsca niż w poprzednim mieszkaniu. Mamy również spory ogródek, w którym chętnie spędzamy czas. Kupno tego domu to była naprawdę rewelacyjna decyzja, której nigdy nie będziemy żałować. Jesteśmy tu bowiem szczęśliwi.