Kupuję pościele i ochraniacze dla dzieci

Mam syna, który poszedł właśnie do pierwszej klasy. Filip jest bardzo ruchliwym dzieckiem. Dwa lata temu urodziłam córkę. Filip jest troszkę zazdrosny o Alę ale tłumaczę mu że jest jej starszym bratem i musi być dla niej dobry. Ja kocham moje dzieci tak samo i nigdy nie będę nikogo wyróżniać.

Jaka musi być pościel dziecięca?

pościel dziecięcaFilip poprosił mnie w czwartek o nową pościel w swojego ulubionego super bohatera. Producent pościeli, który ma sklep w naszej okolicy niestety nie miał akurat tego modelu. Polecił nam stronę hurtowni, z którą współpracuje. Tam jest bardzo duży wybór i bez problemu powinnam znaleźć to czego szukam. Weszłam na stronę internetową i znalazłam wiele rzeczy, które przydadzą mi się także dla córki. Filipowi kupiłam dwie komplety z jego ulubionym super bohaterem. Pościel dla dzieci 140×200 cechuje się dużym wyborem jeśli chodzi o kolory i wzory. Dla córki wzięłam ochraniacz do łóżeczka. Córka jest duża i w nocy strasznie się kręci. Jej łóżko jest drewniane i prze to często się przebudza. Pościel niemowlęca do łóżeczka już mnie nie interesowała. Córka ma kilka kompletów na zmianę. Niedługo będę dla niej szukała większego rozmiaru. Już niedługo pościel dla dzieci 140×200 będzie dla niej odpowiednia. Pościel niemowlęca nie jest tania. Niestety rodzice muszą liczyć się ze sporymi kosztami. Jednak pościel kupuje się raz na jakiś czas. Więc koszty w tym przypadku są zrozumiałe. Poza tym tania pościel dziecięca musi być dobra gatunkowo. Za lepsze materiały trzeba zapłacić więcej pieniędzy.

Syn jak zobaczył swoją nową pościel oszalał. Przebrał się za swojego ulubionego bohatera i udawał że pościel to jego peleryna. Córka nie rozumiała co się dzieje ale też się ucieszyła ze swojego ochraniacza w kotki. Ciesze się, ze mogłam dzieciom sprawić dużo radości.