Kurs dla operatora wózka widłowego

Postanowiłam poszukać jakiegoś szkolenia. Pracuję jako księgowa ale w mojej firmie ostatnio jest za dobrze. Nasze biuro ma coraz mniej zleceń i nie wiemy co to będzie. Nasz przełożony nic nam nie mówi a to niestety nie wróży dobrze.

Kurs na wózek widłowy jest ciekawy, lecz nie dla mnie

kursy na wózki widłoweNasze biuro rachunkowe znajduje się w miejscowości Warszawa. Mamy spora konkurencję. Nasze ceny są dosyć wysokie i może to ma wpływa na małą ilość zleceń. Generalnie czuję, że jednak nie chciałabym do końca życia być księgową. Postanowiłam pomyśleć o jakimś kursie i może dzięki niemu udałoby mi się znaleźć pracę w innym kierunku. Kursy dla operatorów wózków widłowych w Warszawie nie wchodzą w grę. Nie chciałabym pracować na magazynie. Kurs na wózek widłowy przyda się za to mojemu chłopakowi Igorowi. Spisałam wszystkie informację odnośnie kursu i dzisiaj mu w domu pokaże. Może uda mi się go przekonać i razem będziemy się uczyć nowych rzeczy, spodobał mi się opis szkolenia SEP. Niestety nie do końca pasuje mi ta branża. Szkolenia energetyczne są skierowane typowo do mnie. Program szkolenia był ciekawy. Szkolenia energetyczne maja zacząć się już za dwa tygodnie. Zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc. Jeżeli uda mi się dzisiaj zapisać to na pewno się na to szkolenie zdecyduję. Cena jest przystępna i szkolenie odbywa się tylko w soboty. Szkółka znakuje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nie będę musiała daleko jeździć. Zadzwoniłam do chłopaka i mu o tym powiedziałam. Jemu spodobało się usuwanie azbestu. Powiedział żebym podpytała się jak będę na miejscu jakie są koszty za to szkolenie i on wtedy się najwyżej na nie zapisze.

Ciesze się, ze będę mogła uczyć się czegoś nowego. Lubię kiedy coś się dzieje. Od małego byłam aktywna. Pani w szkole powiedziała że zostało ostatnie miejsce na które od razu się zapisałam