Kuzyn z Mazur i czarter jachtów

Mam rodzinę na mazurach. W sumie gdy byłam jeszcze małą dziewczynką zawsze mieliśmy gdzie z rodzicami spędzić wakacje. Po prostu ciocia zawsze serdecznie zapraszała nas całą rodziną na mazury a my chętnie z tego zaproszenia korzystaliśmy.

Czarter jachtów to biznes wujostwa

czarter jachtówCiocia z wujkiem mieli na mazurach mały ośrodek wypoczynkowy. W sumie przez lata ośrodek wyglądał tak samo. Ciocia z wujkiem za bardzo nie inwestowali pieniędzy w jego rozwój. W sumie po latach cały interes przejął mój kuzyn. I w sumie już dawno słyszałam, że ośrodek bardzo się zmienił. W sumie kuzyn podobno zainwestował w rozwój ośrodka bardzo dużo pieniędzy. W sumie na mazurach teraz jest naprawdę bardzo duża konkurencja i trzeba było coś zmienić żeby ośrodek zaczął znów przynosić duże zyski. Kuzyn podobno kupił nawet kilka jachtów. W sumie wynajem jachtów na mazurach to chyba dochodowe zajęcie. Taki dobry czarter jachtów jaki proponuje klientom nie jest aż tak bardzo jeszcze popularny. Także można powiedzieć, że znalazł dla siebie jakąś niszę by interes mógł się rozwijać. Jest u niego możliwy na przykład czarter bez patentu, W sumie jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają patentu. Taki czarter jachtów motorowych dla klientów ośrodka jest też w bardzo atrakcyjnej cenie. Zupełnie inne stawki są dla osób, które po prostu chcą tylko jacht wynająć. Kuzyn zainwestował też dużo pieniędzy w reklamę. I tak naprawdę już widać efekty jego pracy. Podobno w ostatnie wakacje mieli pełne obłożenie ośrodka. A wynajem jachtów przynosi dość spore zyski.

Oczywiście kuzyn wziął na to wszystko dość duże kredyty, jednak jak widać nie ma żadnego problemu by je spłacać. Zresztą bez nich wszystko nie wyglądało by tak jak wygląda teraz. Rodzice kuzyna są bardzo zadowoleni, że oddali ośrodek w ręce syna.