Lampy wiszące zakupione od producenta

W swoim domu bardzo dbam o oświetlenie. Zawsze czyszczę je dokładnie. W salonie oraz w sypialni mam takie wiszące lampy, które mają kilka żarówek. Zawsze stara się delikatnie wycierać je z kurzu. W tych pomieszczeniach mam dość wysoki sufit, więc mogłam sobie pozwolić na wiszące lampy. Wcale nam nie przeszkadzają, nie są byt nisko zamocowane. Także na pewno nie zahaczymy o nie.

Lampa wisząca w pokoju

lampy wiszące producentW sklepach oświetleniowych można spotka bardzo wiele typów lamp sufitowych. Uważam, że warto wybrać taką lampę, która będzie pasowała do wnętrza całego pokoju. Wybierając wiszącą lampę dobrze wybrać taką do której można wkręcić kilka żarówek, a nie tylko jedną. Ja taką wybrałam i jest zadowolona, ponieważ każdy kąt pokoju jest doskonale oświetlony. Mam taką lampę, do której mogłam przykręcić aż siedem żarówek. Sześć żarówek jest umiejscowionych na boki i jedna żarówka jest w centralnym miejscu. Żarówki są wkręcone w takich kulach średniej wielkości. Lampy wiszące producent bardzo dobrze wyglądają i sprawiają, że pomieszczenie nabiera takiego eleganckiego wyglądu. W dodatku mam taką możliwość by nie zapalać wszystkich żarówek. Zawsze żarówka na środku świeci, natomiast te po boku mogę zapalać w różnych kombinacjach na przykład mogę zapalić sześć, dwie lub cztery. Jeśli nie potrzebuję oświetlać całego pomieszczenia to nie muszę włączać wszystkich żarówek. Zawsze to trochę oszczędzi się na energii elektrycznej. Bardzo łatwo czyści się takie lampy, wcale nie trzeba wysoko wchodzić co jest zaletą, wystarczy niskie krzesło i z łatwością sięgnę do lampy. A jak miałam poprzednią, która była tuż pod sufitem, to musiałam brać taką małą drabinkę by wymienić żarówkę lub powycierać kurze.

Bardzo polecam montowanie lamp wiszących. Przede wszystkim dlatego, że mogą mieć możliwość wkręcenia większej ilości żarówek, łatwo się wyciera kurze czy wymienia zużyte żarówki. Drugą zaletą posiadania takiej lampy jest to, że bardzo elegancko wygląda w całym pomieszczeniu. Ceny takich lamp wcale nie są wysokie.