Loty z lotniska Balice – tanie parkingi

Kiedy jest okres wakacyjny, letni, to każdy automatycznie myśli o tym, by gdzieś pojechać, coś zwiedzić. Moja rodzina długo nie mogła się dogadać co do konkretnego wyjazdu. Mieliśmy co prawda zaplanowany jeden urlop na koniec wakacji i wiedzieliśmy, że wtedy pojedziemy nad morze, jednak to był początek okresu wakacyjnego i również chcieliśmy go spędzić gdzieś poza domem.

Parking tani niedaleko lotniska Balice

parkingi lotnisko BaliceAkurat mniej więcej w tamtym czasie, gdy zastanawialiśmy się, co zrobić, odezwał się do mnie brat, który na co dzień mieszka w Hiszpanii. Trochę ze sobą porozmawialiśmy i tak od słowa do słowa pojawiła się propozycja, byśmy do niego i jego rodziny przylecieli na tydzień. Jako że i tak szukaliśmy takiej okazji, to stwierdziliśmy, że skorzystamy z zaproszenia. Zabukowaliśmy samolot i mieliśmy lecieć z Balic. Problemem był jednak dojazd. Nie miał nas kto zawieźć, a z taką ilością bagażu nie chcieliśmy nawet myśleć o dojeździe pociągiem czy autokarem. Jedynym wyjściem było więc dojechanie własnym autem i znalezienie miejsca, gdzie samochód będzie mógł zostać przez tydzień i poczekać na nasz powrót. Żona akurat szukała coś w internecie i znalazła przypadkowo parkingi lotnisko Balice. Jeszcze zanim mi o tym powiedziała, znalazła odpowiedni numer i zadzwoniła tam, aby dowiedzieć się, jak to dokładnie wygląda i czy będziemy mogli zostawić tam samochód na tyle dni bez jakiegokolwiek problemu.

Okazało się, że jak najbardziej, miejsce jest i samochód można swobodnie zostawić i nie martwić się o niego. Dokładnie sprawdziliśmy, gdzie ten parking się znajduje i okazało się, że to idealne miejsce, skoro lecimy z lotniska Balice, bo będziemy dosłownie tuż obok. W takiej sytuacji pozostało nam już jedynie przygotować się do wyjazdu.