Łóżko z poduszkami zrobiło na mnie ogromne wrażenie

Pochodzę z biedniejszej rodziny. Do tej pory nie wyjeżdżałam nigdy do hotelu. Kiedy jechaliśmy na wakacje z rodzicami to zatrzymywaliśmy się u kogoś z rodziny lub jak byliśmy starsi to jechaliśmy pod namiot. Jestem już na studiach i dobrze się uczę. Mam szanse na dobrą pracę w znanej firmie. Od kilku miesięcy jestem u nich na stażu i dostałam już propozycję od szefowej o zatrudnieniu.

Pojechałam do hotelu na weekend

poduszki hoteloweOd kilku tygodni spotykam się z Arturem. Poznaliśmy się w pracy. On jest wziętym lekarzem. Między nami jest różnica kilku lat ale dobrze się rozumiemy. Spędzamy dużo czasu. Artur mnie motywuje do pracy. Wszystko co osiągnął zawdzięcza tylko sobie. Tak samo jak ja pochodzi z biedniejszej rodziny. Zaprosił mnie na weekend w góry. Spaliśmy w pięknym hotelu. Hotel zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pokoje były przestronne, miały piękny widok i były urządzone bardzo gustownie. Smakowało mi także jedzenie w restauracji, która znajdowała się na dole. Spodobało mi się także łóżko, które znajdowało się w pokoju. Było bardzo eleganckie i wygodne. Poduszki hotelowe były kolorowe i pięknie ułożone. Na łóżku była ułożona pościel, która była wyprasowana  a na to narzuta w stonowanych kolorach. wszystko razem do siebie idealnie pasowało. W domu chowamy pościel i składamy łóżko więc nie ma takiego wrażenia a w hotelu widać było tą elegancję. 

Muszę przyznać, że w filmach zagranicznych zawsze mi się to podobało. To był mój pierwszy wyjazd i to od razu do bardzo ekskluzywnego hotelu. Weekend był bardzo udany. Czułam się jak księżniczka kiedy leżałam na tym pięknym i bardzo miękkim i wygodnym łóżko. Podobało mi się wszystko zarówno w środku hotelu jak i okolica, którą wspólnie zwiedzaliśmy. Na pewno jeszcze kiedyś chętnie tu przyjadę żeby się relaksować i odpoczywać w tych pięknych okolicach.