Magazyn z wyświetlaczami Led

U nas na magazynie to zawsze jest ogromny ruch. Pracuje bardzo dużo ludzi i mamy mnóstwo zleceń, dlatego non stop coś się dzieje. Ostatnio jeden z klientów zamówił wyświetlacze led dla swojej firmy i musieliśmy błyskawicznie uwinąć się z tym zleceniem. Wszystkie wyświetlacze led są na końcu magazynu, więc Przemek podjechał wózkiem widłowym, aby zabrać naraz całą zamówioną ilość.

Wyświetlacze led do firmy

wyświetlacze ledW mieście wszędzie wisi reklama led tej firmy, która u nas zamawia sprzęt. Teraz pewnie chciał te dobre wyświetlacze led do swojej firmy. Ten klient bardzo często z nami współpracuje i jak zamawia telebimy led z naszej firmy to zawsze w dużych ilościach. Podobno współpracuje z jakimiś firmami zagranicznymi. Szef nam wczoraj ogłosił, że mamy się przygotować na dużą dostawę. Mają wjechać tablice led w ilości tysiąca dwustu sztuk oraz panele led w ilości około pięciuset sztuk. Wiedzieliśmy, że tego dnia będzie mnóstwo pracy, dlatego od razu poszedłem w głąb magazynu, żeby przygotować stanowiska na tablice led oraz pozostałe panele led, które mają wjechać na nasz magazyn. Dobrze, że mamy kilka wózków widłowych, ponieważ nie dalibyśmy rady tego ogarnąć w inny sposób. Szef powiedział, że jak do końca tygodnia sprzedamy wszystkie urządzenia to da nam dzień wolny za nadgodziny. Przydałoby się trochę odpocząć, ponieważ ostatnio strasznie dużo jest pracy. Nasz magazyn jest odpowiednio wyposażony i sami posiadamy tablice led, które w znacznym stopniu nam ułatwiają pracę.

Widać jaki towar został spakowany i co jeszcze należy przygotować do wysyłki. Kurier po telebimy led przyjeżdża do nas codziennie o godzinie osiemnastej. Czasami jak jest za dużo zamówień na tablice led to się z nim kontaktujemy, żeby przyjechał później. Towar w całości musi wyjechać danego dnia.