Mam zaaranżować ogród dla teścia

Judyty rodzice zawsze byli wymagający i wiedziałem, że jak będziemy małżeństwem to na pewno będzie inaczej. Od razu się dogadaliśmy, ponieważ mieszkamy w jednym domu. Zajęliśmy pierwsze piętro i mamy osobne wejście. Dobrze nam się tutaj żyje.

Teściowi spodobała się moja aranżacja ogrodu

aranżacja ogrodów na terenie ToruniaTeść wie, że pracuję w jednej z większych firm a do moich zadań należy aranżacja ogrodów na terenie Torunia. Postanowił to wykorzystać i poprosił mnie o pomoc. Od strony ulicy jest mały ogródek, gdzie hodują warzywa a na tyłach domu jest spory kawał ziemi, na której rośnie tylko trawa. Teść zapytał ile kosztuje taka aranżacja ogrodów na terenie Torunia, ponieważ chciałby mnie do tego zatrudnić. Nie chciałem od niego żadnych pieniędzy, bo przecież razem tutaj mieszkamy i wszyscy będziemy z tego korzystać. Zgodziłem się zaaranżować ten ogród całkowicie za darmo. Cieszyłem się w głębi duszy, że mi zaufał i o to poprosił. Po godzinach pracy się zajmowałem tym projektem. W pracy nie mam czasu a w domu pracuje mi się również dobrze. Moja aranżacja ogrodów na terenie Torunia jest zawsze bardzo uważnie przemyślana i nie pozwalam sobie na nawet najdrobniejsze pomyłki. Chciałem w pełni zaspokoić teścia i starałem się jakbym robił to dla najważniejszego klienta. Kiedy już wszystko zrobiłem do do niego poszedłem. Widząc mój projekt był zaskoczony i przyznał, że to bardzo odważny pomysł, który bardzo mu odpowiadał. Sami będziemy się tym zajmować. Teść kupi wszystko co niezbędne a po pracy będziemy pracować w ogrodzie.

Teraz mamy piękny ogród za domem, w którym każdy z nas bardzo chętnie spędza czas. Regularnie w okresie letnim jadamy tam śniadania i obiady. Życie na wsi jest bardzo przyjemne a mając taki piękny ogród to nie chce się z niego wychodzić.