Meble w stylu art deco – komody

W końcu zdecydowałam się zmienić miejsce zamieszkania, co wiązało się z poszukiwaniem nowego lokum. Miałam jednak spore szczęście i dosyć szybko udało mi się coś znaleźć. Zanim się jednak przeprowadziłam, postanowiłam zmienić wystrój wnętrz. Od zawsze marzyłam o tym, by moje otoczenie wyglądało oryginalnie oraz stylowo.

Dobór komody do wnętrza art deco

komoda art decoOd zawsze podobały mi się eleganckie, wręcz luksusowe wnętrza, które robią ogromne wrażenie. Postanowiłam więc sprawić, że moje mieszkanie będzie wyglądało ciekawie oraz oryginalnie. Znalazłam więc styl, który mi się podoba i zaczęłam dobierać poszczególne elementy. Bardzo ważne było dla mnie to, by odpowiednio umeblować wszystkie wnętrza. Od tego zależy nie tylko ich funkcjonalność, ale również estetyka. Jednym z ciekawszych mebli w moim mieszkaniu jest komoda art deco. Taki mebel od razu zwrócił moją uwagę. Ma geometryczny kształt – taka forma od razu rzuca się w oczy. Wykonany jest z solidnego drewna, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko. Eleganckie detale dodają całości uroku, sprawiając, że taki mebel wygląda naprawdę świetnie. Postawiłam na komodę w ciemnym kolorze, by nieco kontrastowała z jasnymi ścianami. Taka kolorystyka łącząca ciemne brązy z beżem oraz odcieniami szarości bardzo mi się spodobała. Całość wygląda bardzo elegancko, na czym mi bardzo zależało. Udało mi się stworzyć ciekawe i spójne aranżacje.

Bardzo cenię sobie połączenie eleganckiej estetyki z praktycznością, a właśnie takie są meble w stylu art deco. Podczas ich projektowania stawia się na funkcjonalność oraz ciekawą formę, która cieszy oko. Wybrana przeze mnie komoda jest bardzo pojemna – taki mebel bardzo mi się przyda. Dodatkowo stała się ona ozdobą pomieszczenia dzięki swojej pięknej estetyce.