Mieszkanie na cito a wycena nieruchomości przez fachowców

Przeprowadzamy się niebawem do dużego miasta. Dostałam pracę w interesującej firmie i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna. Pojawia się tylko pewien mały problem. Mieszkanie w nowym mieście.

Wycena nieruchomości i poszukiwania mieszkania

wycena nieruchomościZastanawiam się nad kupnem mieszkania. Myślę jaka jest wycena mieszkań, bo w gazecie ogłoszenia były na prawdę przeróżne. Koleżanka polecała mi, abym skorzystała z pomocy jej kolegi. Jest to rzeczoznawca majątkowy, który chętnie wybiera się z ludźmi w określone miejsce, aby zbadać daną nieruchomość. Kiedy do niego zadzwoniłam, okazało się jednak, że jego zajęcie to wyłącznie wycena nieruchomości przez fachowców w warszawie, no niestety…Nie zamierzam kupić żadnego lokalu użytkowego w niedalekiej przyszłości. Zmuszona więc byłam do samodzielnego wyszukiwania ogłoszeń i odwiedzania ich właścicieli. Nie było tak źle, ponieważ, z pięciu mieszkań które odwiedziłam, aż dwa były godne uwagi. Zastanawiam się też nad udogodnieniem, którym jest wycena domów, ponieważ w blokach panuje często spore zamieszanie. Już za dwa tygodnie zaczynam nową pracę, dlatego muszę szukać czegoś na szybko. Ewentualnie zawsze potem będzie można się przenieść, jednak wiadomo, że to nie do końca wygodne. Nie jestem wymagająca. Wystarczy, aby mieszkanie miało balkon, bo niestety, ale jesteśmy osobami palącymi. Mamy też dwójkę dzieci, więc palimy na balkonie, by nie musiały narażać się na wdychanie dymu.

Tak więc balkon, to nasze jedyne główne wymaganie. Jak wszystko dobrze pójdzie, to już za tydzień będziemy wprowadzać się do naszego nowego mieszkania.