Modny welur tapicerski

Od kliku lat jestem właścicielem zakładu meblowego. Odziedziczyłam interes rodzinny po dziadku który był stolarzem. W mojej firmie stawiam na wysoką jakość materiałów i precyzyjność. W dzisiejszych czasach trzeba konkurować z dużymi sieciowymi sklepami meblowymi.

Wzorzyste materiały tapicerskie

welur tapicerskiBy firma utrzymała się na rynku trzeba tworzyć solidne meble za stosunkowo niską cenę. Nie jest to proste zadanie gdyż cena wykonanego mebla zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest zdecydowanie materiał z jakiego wykonamy przedmiot. Po dziadku została mi spora sieć kontaktów z dostawcami, jednak aby być konkurencją na lokalnym rynku musiałam znaleźć taniego i solidnego dostawcę materiałów tapicerskich. Szeroki asortyment miał zachęcić klientów do kupna mebli z mojego zakładu meblowego. Dziadek w swojej pracy bardzo stawiał na jakość. Z jego zakładu stolarskiego wychodziły tylko najlepsze meble. Ludzie kojarzyli jego firmę z solidnymi, dobrymi meblami. Musiałam utrzymać wysokie standardy przy unowocześnianiu firmy. Postanowiłam nawiązać kilka nowych kontraktów z dostawcami materiałów tapicerskich. Kontaktowałam się z okolicznymi hurtowniami tapicerskimi. Chciałam zakupić nowy rodzaj tkaniny tapicerskiej. Welur tapicerski z nadrukiem to ostatnimi czasy jeden z najbardziej popularnych materiałów tapicerskich. Klienci chcą mieć wzorzyste kolorowe meble w swoich mieszkaniach i domach. Wnętrza z kolorowymi meblami szczególnie fotelami są pokazywane w wielu programach dotyczących aranżacji domowych wnętrz. Stąd też musiałam w swoim zakładzie wzbogacić asortyment tkanin o taki welur. Welur tapicerski jest mocnym, grubym i wytrzymałym materiałem. Doskonale nadaje się do tapicerowania mebli.

Po zakupie nowych modnych materiałów tapicerskich firma zaczęła pracować na większych obrotach. Wielu ludzi przychodziło aby zamówić nowe meble do salonu. Zdecydowanie jestem zadowolona z decyzji o urozmaiceniu oferty. To pozwoliło przyciągnąć nowych klientów.